> Czyli "zatrzymana na 48 godzin do wyjasnienia"  > Fajne, ciekawy pomysł,tylko przy "braku aktywności" grozi wątkowi wymarciem.Może dlatego właśnie takich wątków jest niewiele. Ten warunek działa odstraszająco i zniechęcająco. Ja np. raz czy dwa zaczęłam pisać w takich wątkach a potem stwierdziłam, że bez sensu, bo na 100% moja wypowiedź byłaby "niewygodna" dla inicjatora a tenże takich nie lubi (bośmy się już zdążyli poznać), więc po co się wysilać? Każdy oznacza tak swój wątek z własnej woli i na własna odpowiedzialność. Jak mu się nie rozwinie, może mieć tylko do siebie pretensje.
"Każde wczoraj było jutrem przedwczoraj"
|