>Nie mogę dodawać komentarzy do artykułów, ani odpowiadać na komentarze do artykułów. Szukałem w regulaminie, ale nic nie znalazłem. Proszę o pomoc. Trochę za mało informacji. Jak się to objawia? Być może to przez jakąś wtyczkę? Nie jestem pewien, może np. NoScript przeszkadza. Możesz spróbować dodać Racjonalistę.pl do wyjątków.
Pozdrawiam. Jeśli nie zaznaczono inaczej, moją twórczość należy traktować jako CC-BY-SA 3.0
Może tu chodzi o to, że masz jeszcze za mało punktów? Ja na początku mojej bytności na tym portalu,też miałam różne problemy . Zapoznaj się dokładnie z regulaminem,a w razie kolejnych pytań, pytaj ,po prostu, moderatorów-kto pyta,nie błądzi.