Blee, nie wiem czego bardziej nie lubię, niemieckich zielonych, czy papieża. Czułbym się szczęśliwi gdyby nie było jednego i drugiego.
A u nas bez względu na poglądy, podczas wizyty papieża każdy jest katolikiem, szkoda że nie można z tego zrobić atrakcji dla turystów -,-
|