> Ostatnio w środkach masowego przykazu padło parę informacji na temat "dziwnych dźwięków"> Chciałam zapytać czy faktycznie może być to wpływ burz słonecznych jakie występują w centrum naszego> układu ? A może ma ktoś inne ciekawe wyjaśnienie tego zjawiska ?> Ponieważ nie mogę znaleźć jakiegoś racjonalnego źródła pytam  Moim zdaniem, to zwykły hoax. "Materiał dowodowy" nie jest wiarygodny. Jak z kręgami w zbożu - dwóch facetów wymyśliło to dla żartu: znaleźli się naśladowcy. Media zrobiły sensację. Ufolodzy i fanatycy teorii spiskowych zaczęli to "badać". Gdy w końcu prekursorzy przyznali, że zrobili to dla jaj, fanatycy już im nie uwierzyli - tłumacząc, że na pewno są podstawieni, przekupieni, lub naciskani przez rząd światowy by pomóc w utajnieniu odwiedzin obcych. zielona herbatko: znasz kogokolwiek, kto by te "dziwne dźwięki" słyszał w naturze? Sama słyszałaś? Czy tylko zapisy wideo widziałaś? W dzisiejszych czasach zrobić taki film z podłożonymi dźwiękami można na niektórych telefonach komórkowych... Ja też czasami słyszę dziwne dźwięki - jak pootwieram okna i zamknę drzwi do pokoju, wtedy powietrze przechodzące przez szparę pod drzwiami huczy aż ciarki przechodzą ;P
|