No, w życiu się tak nie uśmiałam... A swoją drogą, to chyba jednak coś do wody dolewają, że na całym świecie zaczyna rządzić totalna głupota
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant... Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/