Racjonalista - Strona głównaDo treści
A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
30-03-2011 12:22Elka I Ponura (7473 punktów)A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
Ocena 17 na 17
Ja pierwsza, ja pierwsza!
Są jacyś racjonalni forumowicze z Łodzi? Nie mówcie mi, że jestem jedyną przedstawicielką tego wspaniałego miasta na Racjonaliście!

Można by się spotkać, pubów ci u nas dostatek. Albo: robi się coraz cieplej, spotkajmy się na pikniku w Ogrodzie Botanicznym. Niekoniecznie na majówkę. Połaźmy po Zdrowiu. Do teatru bym się z kimś myślącym chętnie wybrała. Do kina. Albo coś. Domówkę można potem organizować. Wyjść gdzieś, pogadać bez stresu. Człowiek tak siedzi i czasem myśli, że jest całkiem sam z tymi "niewierzącymi fanaberiami". Zróbmy coś!

A dwóm takim spoza Łodzi to przypominam, że miały do mnie przyjechać tak czy śmiak, a tu nic - cisza. Nie piszą, nie dzwonią, nie kochają...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pawelww (196 punktów)
A czy jest ktoś z Racjonalistów z Kielc . Zaścianka klerycyzmu katolickiego . Gdzie każdaróba rozmowy racjonalnej kończy się a może ty jesteś w sekcie . Czy ktoś zajmuje się religioznastwem amatorsko i nie nalezy do Rzymu . i ma swoją opinię na wiarę . Pozdrawiam . Paweł .
30-03-2011 14:11 
 Ocena 4 na 4
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>A czy jest ktoś z Racjonalistów z Kielc . Zaścianka klerycyzmu katolickiego .

A z Torunia? Mamy tu jakichś Toruńczyków?

Człowiek by czasem chciał zobaczyć na żywo jakiegoś innego bezbożnika poza małżonkiem, popoklepywać się po racjonalistycznych plecach, poprzytakiwać sobie i połączyć się w niesmaku na otoczenie.

Posucha!

Toruń calling!


"Każde wczoraj było jutrem przedwczoraj"
31-03-2011 00:39 
 Ocena 2 na 2
Paola (3 punktów)

>A z Torunia? Mamy tu jakichś Toruńczyków?
>Człowiek by czasem chciał zobaczyć na żywo jakiegoś innego bezbożnika poza małżonkiem, popoklepywać się po racjonalistycznych plecach, poprzytakiwać sobie i połączyć się w niesmaku na otoczenie.
>Posucha!
>Toruń calling!

Miło by było spotkać się w Toruniu
Romański (2650 punktów)
(zablokowany)
No to i ja się zgłoszę - Toruń się zgłasza! A trzy osoby to już tłum Pozdrawiam.

[edit: i polecam Kotwicę do spotkania na "szczawiu" ]


Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, czego podważyć się nie da. - Tadeusz Kotarbiński
anarchistt89 (35 punktów)
No to już cztery osoby
cobranix (83 punktów)
>No to już cztery osoby

I piąta osoba też się znajdzie, to kiedy tłumne spotkanie w Toruniu, może jakiś oddzielny watek na forum bo ciężko znaleźć właściwe miasto z całego tłumu podawanym w tym wątku.
30-03-2011 23:05 
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>A czy jest ktoś z Racjonalistów z Kielc .
Jestem. Który jestem?

Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
30-03-2011 23:14 
 Ocena 3 na 3
MarcinK (9189 punktów)
>>A czy jest ktoś z Racjonalistów z Kielc .
>Jestem. Który jestem?

Faktycznie te Kielce bezbożne są

www.eros-art.pl/index.php?readmore=309
szperacz (2861 punktów)
>A czy jest ktoś z Racjonalistów z Kielc

Do lutego '11 mieszkałem w Kielcach. Teraz już we Wrocławiu, więc tylko pozdrawiam.
Fascynat (-25 punktów)
>A czy jest ktoś z Racjonalistów z Kielc . Zaścianka klerycyzmu katolickiego . Gdzie każdaróba rozmowy racjonalnej kończy się a może ty jesteś w sekcie . Czy ktoś zajmuje się religioznastwem amatorsko i nie nalezy do Rzymu . i ma swoją opinię na wiarę . Pozdrawiam . Paweł .
>
Ja jestem z Kielc. Michał. Nie studiuje religioznastwa. Hmmm tak CK to zad... Pozdrawiam.

Michał ck
Kryptoczech (72 punktów)
No ktoś tam oprócz Ciebie jest. Przynajmniej ze 3 osoby znam... a co???

fenix58b (78 punktów)
>A czy jest ktoś z Racjonalistów z Kielc . Zaścianka klerycyzmu katolickiego . Gdzie każdaróba rozmowy racjonalnej kończy się a może ty jesteś w sekcie . Czy ktoś zajmuje się religioznastwem amatorsko i nie nalezy do Rzymu . i ma swoją opinię na wiarę . Pozdrawiam . Paweł .
>
Dzień dobry. Mam na imię Grzegorz. Co prawda nie mieszkam w Kielcach tylko w Skarżysku, ale sądzę, że warto by było zorganizować jakiś zlot osób niewierzących z terenu woj. świętokrzyskiego. Na początek proponuję spotkanie podczas pikniku archeologicznego "Rydno 2011" w Skarżysku-Łyżwy-111. Piknik będzie trwał od 19 do 23 maja. Ja będę tam występował przy stanowisku z ceramiką. Zapraszam. Uważam, że już sama nazwa naszego województwa urąga racjonalnemu myśleniu. Dlatego właśnie tutaj istnieje szczególna potrzeba walki z nietolerancją, a nawet dyskryminacją w stosunku do ludzi o odmiennych światopoglądach. Internet bardzo pomaga w nawiązywaniu kontaktów, ale ich podtrzymywanie wymaga bezpośrednich spotkań z niewielką pomocą telefonu. Dlatego podaję numer mojego telefonu: 696292156
john_doe (107 punktów)
>A czy jest ktoś z Racjonalistów z Kielc . Zaścianka klerycyzmu katolickiego . Gdzie każdaróba rozmowy racjonalnej kończy się a może ty jesteś w sekcie . Czy ktoś zajmuje się religioznastwem amatorsko i nie nalezy do Rzymu . i ma swoją opinię na wiarę . Pozdrawiam . Paweł .
>
Kielce oraz Wrocław pozdrawiam
DEmonizer (4893 punktów)
Popieram.
Przydałby się jakiś dialog patrząc w oczęta nowej osoby w miarę podobnie określającej rzeczywistość. Lepiej jeszcze grupy osób. I tu mi życia studenckiego brakuje.
Dobre i forum, aczkolwiek za mało, jeszcze jest GG itp.

Racjonalistki nie szukam, bo już jakiś czas jestem spartneryzowany małżeńsko, a niedługo mały racjonalista będzie.

Do Łodzi mi dość daleko. Ja trochę Lubelskie, bardziej Mazowieckie (miasto Sokołów Podlaski).

Pozdrawiam
30-03-2011 13:41 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Racjonalistki nie szukam, bo już jakiś czas jestem spartneryzowany małżeńsko, a niedługo mały racjonalista będzie.
O, o tym akurat nie pomyślałam. Tzn o takim szukaniu.

>Do Łodzi mi dość daleko. Ja trochę Lubelskie, bardziej Mazowieckie (miasto Sokołów Podlaski).
Rób, rób! Może masz kogoś w okolicy Nie miałam w planach wszystkich ściągać do Łodzi - rzuciłam pomysłem, niech się od ludzi poodbija.

>Pozdrawiam
Nawzajem


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
30-03-2011 13:45 
 Ocena 1 na 1
DEmonizer (4893 punktów)

>O, o tym akurat nie pomyślałam. Tzn o takim szukaniu.

A wiadomo jakie to niecne myśli po ludzkich umysłach chodzą? No teraz to już widać, że nic niecnego tu nie ma.

Pozdrawiam
30-03-2011 14:03 
 Ocena 3 na 3
Ania... (14138 punktów)
>Racjonalistki nie szukam, bo już jakiś czas jestem spartneryzowany małżeńsko, a niedługo mały racjonalista będzie.
Gratuluję!
Katowice się kłaniają
30-03-2011 14:26 
 Ocena 1 na 1
DEmonizer (4893 punktów)

>Gratuluję!

Z małym racjonalistą to nie tylko moja zasługa, żona poniekąd teraz największe ciężary ponosi. Mnie tam on nie kopie, chyba że na brzuchu rękę położę. Z tym małym to całkiem miłe odczucie. Ale dzięki.

Pozdrawiam
30-03-2011 14:51 
 Ocena 1 na 1
Ania... (14138 punktów)
>>Gratuluję!
>Z małym racjonalistą to nie tylko moja zasługa, żona poniekąd teraz największe ciężary ponosi. Mnie tam on nie kopie, chyba że na brzuchu rękę położę. Z tym małym to całkiem miłe odczucie. Ale dzięki.
>Pozdrawiam
Gratulowałam Wam obojgu ale tym lepiej o Tobie świadczy, że dbasz o docenienie żony udziału :p
No, ale off top.
W sumie to byłoby niezłe, urządzić takie spotkanie poprawiające samopoczucie w tym absurdzie dokoła...
30-03-2011 15:05 
 Ocena 2 na 2
DEmonizer (4893 punktów)

>Gratulowałam Wam obojgu ale tym lepiej o Tobie świadczy, że dbasz o docenienie żony udziału :p

Dla mnie rodzina ma sens demokratyczny: każdy jest różny w potrzebach, każdy jest równy, każdy jest ważny i ma prawdo do własnego głosu, zdania. Nic wyjątkowego. Teoria jest niczym bez praktyki. Praktyka tworzy rodzinę, dobrą rodzinę na dobrych, sprawiedliwych i szczerych relacjach.
Ucząc się wolności, żyć wolnością w wolności, a także uczyć wolności.

>W sumie to byłoby niezłe, urządzić takie spotkanie poprawiające samopoczucie w tym absurdzie dokoła...

O tak ...

Pozdrawiam
30-03-2011 15:22 
 Ocena 1 na 1
Ag-nes (2295 punktów)
>Katowice się kłaniają
No to z Jaworzna niedaleko.
Może się jakaś większa ekipa uzbiera na Śląsku?
Pozdrawiam.
31-03-2011 09:50 
 Ocena 1 na 1
Banita (115 punktów)
>>Katowice się kłaniają
>No to z Jaworzna niedaleko.
>
Dąbrowa GórniczaPozdrawiam.
Ania... (14138 punktów)
>>>Katowice się kłaniają
>>No to z Jaworzna niedaleko.
>>
>Dąbrowa GórniczaPozdrawiam.
W sumie to moje rodzinne strony

To jest nas trójka, na ile widzę.
25-05-2011 21:33 
 Ocena 1 na 1
Ania... (14138 punktów)
>>>Katowice się kłaniają
>>No to z Jaworzna niedaleko.
>>
>Dąbrowa GórniczaPozdrawiam.
No to zdradzę sekret, że udało nam się spotkać w wąskim dwuosobowym gronie z Agnes, ale na pewno w kolejny spisek Cię wciągniemy. Próba została oceniona przeze mnie baaardzo pozytywnie i naprawdę takie racjonalne spotkania sprawiają niezłą frajdę.
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
Usunięte przez moderatora
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
Usunięte przez moderatora
30-03-2011 20:50 
 Ocena 2 na 2
Artur@R (7115 punktów)

>Katowice się kłaniają

...się kłaniają Tychy (jeśli tylko Tychy potrafią się kłaniać)
...może się "coś" z takiego wątku urodzi - i to żadna aluzja do radosnych przeżyć i oczekiwań DEmonizer-a
Gratuluje również...

vivere est cogitare
"...upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem" - Myslovitz
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
Usunięte przez moderatora
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
Usunięte przez moderatora
MarcinK (9189 punktów)

>Katowice się kłaniają

Witam Krajankę.
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
Usunięte przez moderatora
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
Usunięte przez moderatora
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
>Gratuluję!
>Katowice się kłaniają
Witam, mam propozycję dla wszystkich z okolic Katowic. Jest przy bramie do ZOO w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku fajna, nowa knajpka, "Rebel-Garden" się nazywa. Od strony spotkań dyskusyjnych robi ją jeden z naszych. Za jego zgodą podaję e-mail: moc.liamg@47lazkerad Może Ci z nas, którzy chcą się wiosennie spotkać, odezwą się do Niego i dogadają termin? Roman
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
Usunięte przez moderatora
Roman Stanisław Adler (4 punktów)
>Gratuluję!
>Katowice się kłaniają
Acha, zdaje się, że się powielam... No to nowy pomysł: właśnie mi Zalu esuje, że w ten piątek o 19-tej są w "Rebel Garden" fajni grajkowie i dają koncercik gitarowy. Może się na nim poznamy? Ja będę - Roman ze Świonów (dawniej Svante Hlavice, dziś Świętochłowice)
12-04-2011 16:34 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)

>Acha, zdaje się, że się powielam...
Powieliłeś się zdecydowanie zbyt wiele razy. Bądź tak miły i nie wklejaj pod każdą wypowiedzią tego samego tekstu.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
30-03-2011 22:09 
 Ocena 1 na 1
Hrihorij (1723 punktów)
>Popieram.
>Do Łodzi mi dość daleko. Ja trochę Lubelskie, bardziej Mazowieckie (miasto Sokołów Podlaski).
>Pozdrawiam
>
Hej> Witam krajana. Do Sokołowa Podlaskiego mam 20 km!

DEmonizer (4893 punktów)
Witam, witam.

Czyżby gdzie jaki Węgrów?

Pozdrawiam
31-03-2011 10:06 
 Ocena 1 na 1
Hrihorij (1723 punktów)
>Witam, witam.
>Czyżby gdzie jaki Węgrów?
>Pozdrawiam
Hołubla. Na trasie Siedlce - Korczew.
31-03-2011 11:22 
 Ocena 1 na 1
DEmonizer (4893 punktów)
OK.Choć i tak nie bardzo wiem, ja z tych adoptowanych Sokołowian. Adoptowanych małżeńsko. Al obadam na mapie.

Pozdrawiam
31-03-2011 11:34 
 Ocena 1 na 1
Hrihorij (1723 punktów)
>OK.Choć i tak nie bardzo wiem, ja z tych adoptowanych Sokołowian. Adoptowanych małżeńsko. Al obadam na mapie.
>Pozdrawiam
>
Jak lecisz z Sokołowa na Drohiczyn to zaraz przy końcu miasta masz odbicie w prawo na Paprotnię. W Paprotni jeszcze raz w prawo na Siedlce i jest Hołubla
31-03-2011 12:09 
 Ocena 1 na 1
DEmonizer (4893 punktów)
Uhm. Przepalcowałem mapę.

Pozdrawiam
libertyn (3006 punktów)Odp: A jakby tak zrobiĂ"‡ spotkanie w swoim mieı›cie?
Maciej Malinowski (353 punktów)Odp: A jakby tak zrobiĂ"Âý spotkanie w swoim mieÄąÂýcie?
Tu Ząbki z pod Wołomina.

Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?
michelle89 (46 punktów)Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
Ja druga!

Jestem z Łodzi i również brakuje mi spotkań - nieoficjalnych, lekkich, przyjemnych, a zarazem takich, które pozostawią w nas iskrę refleksji, nauczą czegoś nowego

Czekam na propozycje lub kontakt

Pozdrawiam.
30-03-2011 13:45 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Czekam na propozycje lub kontakt

To akurat proste: poczekamy, aż wątek nabierze życia, zrobimy zajęcia w odpowiednich podgrupach i wtedy będziemy się umawiać

Mogę być skrzynką kontaktową dla Łodzi, jakby co. Chętni niech się odzywają na priv - będziemy myśleć, gdzie, co i jak.

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
30-03-2011 14:50 
 Ocena 1 na 1
DEmonizer (4893 punktów)

>To akurat proste: poczekamy, aż wątek nabierze życia, zrobimy zajęcia w odpowiednich podgrupach i wtedy będziemy się umawiać

Z tym życiem wątku to może być problem, pojawią się nowe i go wypchną jako nieaktualnego.
Gdyby go wprowadzić w miejsce stale widoczne i łatwo dostępne ...
(Tu może Moderacja coś zadziała ...)

Pozdrawiam
30-03-2011 15:13 
 Ocena 2 na 2
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Na razie przypnę ten wątek, a później się zobaczy
31-03-2011 00:37 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
> Na razie przypnę ten wątek, a później się zobaczy

Dzięki Ludzie się później zorganizują w podgrupy do zabaw, ale niech nam wisi jak najdłużej - będzie ogólna tablica ogłoszeń i kontaktów


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Elka I Ponura (7473 punktów)
Informacja ogólna dla Łodzi: odbierajcie maile!

Albo piszcie mi prywatne wiadomości z adresem, który odbieracie, bo mamy już miejsce i potrzebujemy jeszcze czasu

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Stalin-K (31 punktów)
Częstochowa? Niech ktoś stąd będzie z Częstochowy...
Kasza (396 punktów)
Ktoś ze słynnego Świebodzina ? Wcale nie żartuję... Codziennie rano jak wychodzę do szkoły mam "piękny" widok na posąg faceta żyjącego 2 tysiące lat temu mimo, że mieszkam na drugim końcu miasta.
30-03-2011 19:06 
 Ocena 2 na 2
KarolG (2892 punktów)
>Codziennie rano jak wychodzę do szkoły mam "piękny" widok na posąg faceta żyjącego 2 tysiące lat temu mimo, że mieszkam na drugim końcu miasta.
Wczoraj go oglądałem. Wspaniały! Tylko nie jestem pewny czy błogosławi Świebodzin, czy Tesco Nawet zdjęcia porobiłem.
Ale dlaczego za nim stoi dźwig? Trzeba go podtrzymywać żeby się nie przewrócił? Od wesela w Kanie minęło już trochę czasu, więc chyba zdążył... (pozostawmy niedopowiedziane, bo jeszcze się komuś obrażą uczucia)

Pozdrowienia z Gdyni.

BTW. Jest ktoś z Gdyni? No dobra... Z Trójmiasta?


Thank God, I'm an atheist
30-03-2011 22:28 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>Pozdrowienia z Gdyni.
>BTW. Jest ktoś z Gdyni? No dobra... Z Trójmiasta?

Gdańsk macha do ciebie ręką. W Gdyni był wczoraj.
KarolG (2892 punktów)
>Gdańsk macha do ciebie ręką. W Gdyni był wczoraj.
A czy przypadkiem w sobotę Gdańsk się nie wybiera do Gdyni?


Thank God, I'm an atheist
31-03-2011 16:35 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>>Gdańsk macha do ciebie ręką. W Gdyni był wczoraj.
>A czy przypadkiem w sobotę Gdańsk się nie wybiera do Gdyni?

Nie w ten weekend. Jeśli w końcu nie napiszę zaległego artykułu o cukrzycy, szef mnie zabije albo wyrzuci. A już na pewno obrazi się, niebezpodstawnie zresztą
KarolG (2892 punktów)
Szkoda, szkoda. To trzeba jakiś inny termin wymyślić... Może w tygodniu?
BTW. Szukam kogoś kto ma się ochotę powspinać. Można by to połączyć.

Thank God, I'm an atheist
19-04-2011 09:15 
 Ocena 1 na 1
sisi1913 (201 punktów)
>>>Gdańsk macha do ciebie ręką.

Jakby co, to i ja z chęcią dołączę. Pozdrawiam z Gdyni.
27-04-2011 15:08 
 Ocena 1 na 1
Odya (29 punktów)
drodzy ludzie z trojmiasta, ostatnio musialam użerać się z taką ilościąglupoty, że chcialabym jakoś odreagować. marzy mi sie intelektualna dyskusja na jakikolwiek temat, marzy mi sie, zeby ktos mi powiedzial cos, czego nie wiem i mial jakies argumenty inne niż "bo ja wierze, że...". żeby ktoś się ze mną pospierał i w czymś mnie zagiął.

czy są jakieś fora, jakieś grupy dla trojmiejskich ateistów? jakieś miejsce spotkań, wyklady, cokolwiek?
sisi1913 (201 punktów)

>czy są jakieś fora, jakieś grupy dla trojmiejskich ateistów? jakieś miejsce spotkań, wyklady, cokolwiek?

Szczerze mówiąc pojęcia nie mam. Kiedyś widziałam na tym portalu ogłoszenie o jakimś spotkaniu i dyskusji ale nie mogłam wówczas bliżej się tym zainteresować.
Teraz napisałam jw czyli że się dołączę, ale organizacji się nie podejmuję, a nikt więcej chyba też nie.
27-04-2011 18:17 
 Ocena 1 na 1
umbra (29 punktów)
w wolnej chwili założe profil dla trojmiejskich racjonalistów na facebooku. trzeba się jakoś zebrać i obmyślić, co dalej.
22-05-2011 11:36 
 Ocena 1 na 1
damian0504 (30 punktów)
>w wolnej chwili założe profil dla trojmiejskich racjonalistów na facebooku. trzeba się jakoś zebrać i obmyślić, co dalej.
I co z profilem na facebook?
Jeśli chodzi o trójmiasto ja też chętnie rekreacyjnie gdzieś wyskoczę
Kira (59 punktów)
a jest ktoś może z Opola ?
Kira (59 punktów)
a jest ktoś może z Opola ?
Roksana Małek (894 punktów)
>Ja pierwsza, ja pierwsza!
>Są jacyś racjonalni forumowicze z Łodzi? Nie mówcie mi, że jestem jedyną przedstawicielką tego
>wspaniałego miasta na Racjonaliście!
No coś Ty !!!!! Ja takoż jestem Łodzianką Ale jestem wolna dopiero od 6 kwietnia, chętnie poszerzymy grono. W Łodzi jest sporo racjonalistów Może spotkałaś się na forum Racjonalistkę Ateistkę - to także mieszkanka Łodzi
pozdrawiam serdecznie
Elka I Ponura (7473 punktów)
Chwilowo jest pomysł na weekend 9-10.04. - klub albo Zdrowie. Piszcie do mnie z pomysłami i zdaniem co do spotkania, bo jeśli pogoda będzie nie bardzo zrobię szybki zwiad, ewentualnie rezerwację na kilka osób, żebyśmy nie musieli stać pod ścianami i dam znać, jak wyglądają warunki.

Masz kontakt z Racjonalistką, rozumiem? To ją ściągaj, chociażby na wątek


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Elka I Ponura (7473 punktów)
Informacja ogólna dla Łodzi: odbierajcie maile!

Albo piszcie mi prywatne wiadomości z adresem, który odbieracie, bo mamy już miejsce i potrzebujemy jeszcze czasu

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
Zapraszam do Wrocławia.

Ktoś preferuje?

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
30-03-2011 22:33 
 Ocena 2 na 2
G.K. (1679 punktów)
Kiedy i gdzie? Takie duże, studenckie miasto. Musi nas tu być więcej niż 2.


Każdy bóg umiera wraz ze śmiercią jego ostatniego wyznawcy.
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
Mi najbardziej pasują wieczory poniedziałek-czwartek i gdziekolwiek w śródmieściu nie będzie problemem. Może jeszcze ktoś chętny się ujawni niedługo

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
Agnicha (408 punktów)
Co drugi czwartek licząc od następnego jestem we Wrocku z córą. Miedzy 17.30 a 18.30 mam czas sama, a później razem z nią
Agnicha (408 punktów)
Ja się zgłaszam jako chętna - wprawdzie jestem z Oławy, ale to tak blisko chętnie się spotkam
Marian (5438 punktów)
   Chętnie bym się spotkał z ludźmi podobnie myślącymi f2f Obecnie mam pewne problemy z dostępem do Internetu, co może mi trochę pokomplikować sprawy, ale jak się urodzi coś konkretnego, postaram się nie zawieść.

   Pozdrawiam.

Jeśli nie zaznaczono inaczej, moją twórczość należy traktować jako CC-BY-SA 3.0
Nimrod (51 punktów)
Chętnie się spotkam we Wrocławiu 4 osoby to już prawie tłum
Cristanov (3 punktów)
A z Zakopanego jest ktoś? Pewnie nie ale nie szkodzi zapytać.
bafiozo (717 punktów)
Okolice Zakopanego
liliac (147340 punktów)
>A dwóm takim spoza Łodzi to przypominam, że miały do mnie przyjechać tak czy śmiak, a tu nic -
>cisza. Nie piszą, nie dzwonią, nie kochają...


Nieprawda. Kochają.
31-03-2011 00:37 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>>A dwóm takim spoza Łodzi to przypominam, że miały do mnie przyjechać tak czy śmiak, a tu nic -
>>cisza. Nie piszą, nie dzwonią, nie kochają...
Nieprawda. Kochają.

Ale tylko na odległość

Pożądam wizyt! Albo coś...


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Sylwek (15472 punktów)

>Są jacyś racjonalni forumowicze z Łodzi?

Nie wiem czy jestem racjonalny, ale jestem (prawie) z Łodzi, no i bywam na forum czasami.
31-03-2011 00:59 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Nie wiem czy jestem racjonalny, ale jestem (prawie) z Łodzi, no i bywam na forum czasami.

Masz działający e-mail pod privem? Mój działa, rzucaj we mnie pomysłami!
Chwilowo mamy jeden konkretny: 9-10.04.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Sylwek (15472 punktów)

>Chwilowo mamy jeden konkretny: 9-10.04.

Jeśli zostanie ustalony czas i miejsce, to wystarczy do mnie wysłać wiadomość. Jeśli nie przygniotą mnie obowiązki to mogę przyjść.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Połaźmy po Zdrowiu. Do teatru bym się z kimś myślącym chętnie wybrała. Do kina. Albo coś. Domówkę można potem organizować.
>A dwóm takim spoza Łodzi to przypominam, że miały do mnie przyjechać tak czy śmiak, a tu nic - cisza. Nie piszą, nie dzwonią, nie kochają...
Tobie najwyraźniej brakuje znajomych i potrzeba ci towarzystwa, a nie "zlotu racjonalistów".

Czy zastanawiałaś się dlaczego nie masz z kim iść do teatru, do kina czy gdziekolwiek? Przecież nie mieszkasz na bezludnej wyspie. Jacyś ludzie cię otaczają, czy pośród nich nie ma nikogo "myślącego"?

A co będzie, jeśli na twój apel stawi się pani X albo pan Y, którzy na tym forum wydają ci się atrakcyjni, a w "realu" totalnie cię rozczarują? Z kim wtedy zapragniesz przebywać?



Za egzegezę poza eklezją auto-da-fe (graffiti - Wrocław pl. Nankiera 1986)
31-03-2011 01:15 
 Ocena 14 na 14
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Tobie najwyraźniej brakuje znajomych i potrzeba ci towarzystwa, a nie "zlotu racjonalistów".
>Czy zastanawiałaś się dlaczego nie masz z kim iść do teatru, do kina czy gdziekolwiek? Przecież nie mieszkasz na bezludnej wyspie. Jacyś ludzie cię otaczają, czy pośród nich nie ma nikogo "myślącego"?
>A co będzie, jeśli na twój apel stawi się pani X albo pan Y, którzy na tym forum wydają ci się atrakcyjni, a w "realu" totalnie cię rozczarują? Z kim wtedy zapragniesz przebywać?


Kulka, Ty jakiś dramatyczny problem masz? Czy co? Projekcja jakaś, że tak agresywnie reagujesz?
Kalendarz towarzyski to ja mam pozapisywany, momentami kodem kolorystycznym. Bliskich znajomych i przyjaciół mi nie brakuje.
To nie o mnie, osobiście, chodzi, a o spotkania w ogóle. Zauważyłeś to w ogóle? Ile osób się zwołuje w swoim mieście? Właśnie po to wpisałam wiele opcji, właśnie po to tytuł wątku jest taki, a nie inny. Ty to jakoś inaczej widzisz? Może trzeba się nad tym zastanowić...

Ja pierdziu, człowieku, nie psuj nastroju!

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
31-03-2011 10:19 
 Ocena 1 na 1
Miłosz Michałowski (1657 punktów)
>>Tobie najwyraźniej brakuje znajomych i potrzeba ci towarzystwa, a nie "zlotu racjonalistów".
>>Czy zastanawiałaś się dlaczego nie masz z kim iść do teatru, do kina czy gdziekolwiek? Przecież nie mieszkasz na bezludnej wyspie. Jacyś ludzie cię otaczają, czy pośród nich nie ma nikogo "myślącego"?
>>A co będzie, jeśli na twój apel stawi się pani X albo pan Y, którzy na tym forum wydają ci się atrakcyjni, a w "realu" totalnie cię rozczarują? Z kim wtedy zapragniesz przebywać?

>Kulka, Ty jakiś dramatyczny problem masz? Czy co? Projekcja jakaś, że tak agresywnie reagujesz?
>Kalendarz towarzyski to ja mam pozapisywany, momentami kodem kolorystycznym. Bliskich znajomych i przyjaciół mi nie brakuje.
>To nie o mnie, osobiście, chodzi, a o spotkania w ogóle. Zauważyłeś to w ogóle? Ile osób się zwołuje w swoim mieście? Właśnie po to wpisałam wiele opcji, właśnie po to tytuł wątku jest taki, a nie inny. Ty to jakoś inaczej widzisz? Może trzeba się nad tym zastanowić...
>Ja pierdziu, człowieku, nie psuj nastroju!
>
Atheism is a non-prophet organization.

>George Carlin

Melduje się łodzianin
Przypuszczam, że znajdą się w Łodzi inni racjonaliści - kilku ateistów nawet znam. Sęk w tym, że ateiści, racjonaliści, to, w większości przypadków, indywidualiści i trudno ich "skrzykiwać"

Niemniej jestem otwarty na propozycje: kawa (np. na balkonie cafe wolność, skoro pogoda dopisuje), piwko, etc.

PS. Ostrzegam, iż palący jestem.

Regards
31-03-2011 14:10 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Melduje się łodzianin
>Przypuszczam, że znajdą się w Łodzi inni racjonaliści - kilku ateistów nawet znam. Sęk w tym, że ateiści, racjonaliści, to, w większości przypadków, indywidualiści i trudno ich "skrzykiwać"

Ja wiem, wiem. Sama mam swoje socjopatyczne momenty Ale jak chce się człowiek spotkać z innymi ateistami, to niech będzie miał taką możliwość. Tu nie WKU, powołań nie będzie
Ja znam tylko kilku agnostyków i jednego ateistę. Albo tak trafiam, albo towarzystwo po szafach siedzi.

>Niemniej jestem otwarty na propozycje: kawa (np. na balkonie cafe wolność, skoro pogoda dopisuje), piwko, etc.
>PS. Ostrzegam, iż palący jestem.

Ja też. I House MD oglądam, i Pytonów lubię... jeśli się ekipa niepalących zmontuje i będą nas wyganiać z klubów na papierosa, będzie wstępnie o czym gadać

>Regards
Likewise.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Elka I Ponura (7473 punktów)
Informacja ogólna dla Łodzi: odbierajcie maile!

Albo piszcie mi prywatne wiadomości z adresem, który odbieracie, bo mamy już miejsce i potrzebujemy jeszcze czasu


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Koraszewski (82900 punktów)
E, u niego to raczej nie problem, to charakter.
31-03-2011 14:37 
 Ocena 4 na 4
Elka I Ponura (7473 punktów)
>E, u niego to raczej nie problem, to charakter.

Ale ja przecież Kulkę znam z forum, to taki miły, zabawny facet potrafi być! Zły dzień może?


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
31-03-2011 20:15Nie na temat 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Kulka, Ty jakiś dramatyczny problem masz?
Ja?

>Projekcja jakaś, że tak agresywnie reagujesz?
Ja?

>Kalendarz towarzyski to ja mam pozapisywany, momentami kodem kolorystycznym.
Super, nie jesteś daltonistką! Gratuluję.

>Bliskich znajomych i przyjaciół mi nie brakuje.
Ekstra! Gratuluję.

>To nie o mnie, osobiście, chodzi, a o spotkania w ogóle. Zauważyłeś to w ogóle?
Tak? To po co było to jojczenie, że poszłabym tu, tam albo siam? I że tak siedzisz o tym myślisz? Pisz konkretnie, zrozumiale, jednoznacznie, a nie "w ogóle".

>Ja pierdziu, człowieku, nie psuj nastroju!
Ciepełko, słoneczko, ptaszki śpiewają, aż tu nagle wyskakuje do człowieka Elka I nomen omen Ponura z wrzaskiem i pięściami.
Nie psuj nastroju!



Za egzegezę poza eklezją auto-da-fe (graffiti - Wrocław pl. Nankiera 1986)
01-04-2011 03:08 
 Ocena 7 na 7
Elka I Ponura (7473 punktów)
>>To nie o mnie, osobiście, chodzi, a o spotkania w ogóle. Zauważyłeś to w ogóle?
>Tak? To po co było to jojczenie, że poszłabym tu, tam albo siam? I że tak siedzisz o tym myślisz? Pisz konkretnie, zrozumiale, jednoznacznie, a nie "w ogóle".

Przepraszam Cię bardzo. Następnym razem skonsultuję moje posty z prawnikiem i psychologiem, żeby nie obrazić Twojego poczucia... nie do końca wiem czego. Ale spróbuję. Chociażby po to, żeby uniknąć przypisywania mi przez forumowicza motywacji, których nie mam.

>>Ja pierdziu, człowieku, nie psuj nastroju!
>Ciepełko, słoneczko, ptaszki śpiewają, aż tu nagle wyskakuje do człowieka Elka I nomen omen Ponura z wrzaskiem i pięściami.
>Nie psuj nastroju!


Gdzie ja wrzeszczę i biję? Kulka, gdzie? Daj spokój - jak uśmiechnę się na ulicy bez powodu, to można dać mi w pysk, jak się to komuś źle skojarzy? Spokojnie z ludźmi rozmawiam, przychodzisz i wymyślasz jakieś niestworzone rzeczy, upierasz się przy nich z uporem godnym lepszej sprawy. Coś chyba źle zinterpretowałeś.

Oznaczam to jako offtop. Poprzedniego, początkującego postu Kulki nie mogę, bo się pod linię podczepił komentarz na temat. Jeśli moderacja ma to jak rozdzielić, to poproszę.

Ciebie, Kulko, po prostu muszę zignorować. Zupełnie, technicznie, nie - bo zdarza Ci się napisać ciekawe rzeczy. Czemu przyczepiłeś się do mnie - nie wiem. Zachowujesz się, jakbym Ci kogoś w rodzinie skrzywdziła albo obraziła Cię wyjątkowo plugawymi słowami, a nie rzuciła pomysł, tylko częściowo powiązany z racjonalistą jako takim (nie wiem, skąd wziąłeś ideę "zlotu racjonalistów", swoją drogą). Czemu przeszkadza Ci pomysł nieoficjalnego, kompletnie dobrowolnego forumowego spotkania w realu - kompletnie nie rozumiem, ale na szczęście nie muszę.

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
finerbijk (17282 punktów)
>Kulka, Ty jakiś dramatyczny problem masz? Czy co?

Oj, zaraz problem. Może kulka to ateista niepraktykujący po prostu. W takim Czelabińsku na ten przykład, żeby spotkać ateistę nie trzeba się umawiać po katakumbach, ale wystarczy wyjść na ulicę.
Słupski (79 punktów)
(zablokowany)

Kłania się Słupsk.

Elka I Ponura za inicjatywę.
04-04-2011 00:28 
 Ocena 5 na 5
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Kłania się Słupsk.
>Elka I Ponura za inicjatywę.

*baczność* Przodowniczka Pracy, Członkini Młodzieżówki, Pierwszy Rząd Walki z Hordami Kreacjonistycznych Zombie - zawsze czujna! *pręży pierś*



Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
piotao (913 punktów)
Nie ma zysku bez ryzyka! Pozdrawiam z Gdańska!



-pio-
Arłukowicz (3162 punktów)

Bez ryzyka to zabawy nie ma, a zysk - jak najbardziej
A do pozdrowień z Gdańska i ja się przyłączam.
adamzwawy (969 punktów)
Jest ktoś z Warszawy?
Anna Gumkowska (1 punktów)
Ktokolwiek ze Szczecina? :>
Kowalska (14008 punktów)
   Takie spotkania do niczego dobrego nie prowadzą. Wiem co mówię. To znaczy grupowe spotkania. Spotykajmy się parami. Wtedy, gwarantuję, jest wszystko OK. Ręczę słowem i doświadczeniem.

   Gdyby coś, to z mniej doświadczonymi Koleżankami mogę się podzielić. Doświadczeniem. W ogóle jeśli będzie trzeba, to mogę poprowadzić warsztaty.


W 1986 roku byłam z Dawkinsem na nartach w St. Moritz. Nie potrafił wytłumaczyć, skąd ma kombinezon. Ja też się nie przyznałam do pinezek.
01-04-2011 03:15 
 Ocena 5 na 5
Elka I Ponura (7473 punktów)
>    Takie spotkania do niczego dobrego nie prowadzą. Wiem co mówię. To znaczy grupowe spotkania. Spotykajmy się parami. Wtedy, gwarantuję, jest wszystko OK. Ręczę słowem i doświadczeniem.
>    Gdyby coś, to z mniej doświadczonymi Koleżankami mogę się podzielić. Doświadczeniem. W ogóle jeśli będzie trzeba, to mogę poprowadzić warsztaty.

Dajesz Zapewniam zakwaterowanie i wyżywienie dla Instruktorki

Pierwsze pytanie techniczne: jeśli grupę z Łodzi na ewentualnym spotkaniu, w ramach autorytetu nadanego instruktażem, podzielę na pary i pousadzam przy oddzielnych stolikach - czy to wystarczy?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS: W wyżywieniu Instruktorki zawierają się napoje rekreacyjne. *zagląda do zamrażarki* Tak. Zawierają się.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
01-04-2011 09:00 
 Ocena 6 na 6
Kowalska (14008 punktów)
>Dajesz

   Waham się między tymi dwiema emotkami:

>Zapewniam zakwaterowanie i wyżywienie dla Instruktorki

   Nie wiem czy wiesz, ale należy mi się jeszcze dodatek szkoleniowy. To jest 4,79 zeta + VAT za godzinę.

>Pierwsze pytanie techniczne: jeśli grupę z Łodzi na ewentualnym spotkaniu, w ramach autorytetu nadanego instruktażem, podzielę na pary i pousadzam przy oddzielnych stolikach - czy to wystarczy?

   Nie. Ponieważ nie Ty będziesz dzielić. Zresztą w ogóle nikt dzielił nie będzie. Dzielić będzie instynkt, czasem samozachowawczy oraz popęd seksualny. Jak posadzisz z nakazu ludzi parami przy stolikach, to ci się zbuntują po kwadransie. Po godzinie każdy będzie już siedział w innym miejscu, a po dwóch zostaną może ze trzy osoby nie do pary. Reszta będzie się już zaprzyjaźniać w tańcach i przy barze. Tak więc usadzanie puszczamy na żywioł.

>Z góry dziękuję za odpowiedź.

   Włala, jak to mówią tu i ówdzie.

>PS: W wyżywieniu Instruktorki zawierają się napoje rekreacyjne. *zagląda do zamrażarki* Tak. Zawierają się.

   Coraz bardziej mi się podabasz. Zmrożona wódka... Chyba będę z Tobą tańczyć w parze.

"Napoje rekreacyjne"... Walnięta jesteś Elka, i to centralnie

EDIT: Kulką się nie przejmuj. Kulka tak ma. Ja go na ten przykład bardzo lubię, a on mi non stop robi na złość i dzwoni na policję.


W 1986 roku byłam z Dawkinsem na nartach w St. Moritz. Nie potrafił wytłumaczyć, skąd ma kombinezon. Ja też się nie przyznałam do pinezek.
01-04-2011 10:59 
 Ocena 3 na 3
Elka I Ponura (7473 punktów)
>>Dajesz
>    Waham się między tymi dwiema emotkami:
Dajesz, w sensie do mnie dajesz, instruować. I tak właśnie wyjdzie na moje...

>>Zapewniam zakwaterowanie i wyżywienie dla Instruktorki
>    Nie wiem czy wiesz, ale należy mi się jeszcze dodatek szkoleniowy. To jest 4,79 zeta + VAT za godzinę.
Część mogę spłacić w naturze, a na resztę zrobi się zrzutę przy piwie. Ostatecznie rzucimy Ci na pożarcie kogoś, kto Ci się spodoba. Ogłuszę Ci egzemplarz, jak będzie trzeba. Jestem w tym dobra.

>    Nie. Ponieważ nie Ty będziesz dzielić. Zresztą w ogóle nikt dzielił nie będzie. Dzielić będzie instynkt, czasem samozachowawczy oraz popęd seksualny.
Dobrze. W takim wypadku zapędzę ich do sali i wprowadzę w ruchy Browna. To powinno zadziałać.

>>Z góry dziękuję za odpowiedź.
>    Włala, jak to mówią tu i ówdzie.
Muah, jak mówią na hamerykańskch forach.

>>PS: W wyżywieniu Instruktorki zawierają się napoje rekreacyjne. *zagląda do zamrażarki* Tak. Zawierają się.
>    Coraz bardziej mi się podabasz. Zmrożona wódka... Chyba będę z Tobą tańczyć w parze.
Na barze.

>"Napoje rekreacyjne"... Walnięta jesteś Elka, i to centralnie
Tak, tak, zawsze to wpisuję jako jedną z moich głównych cech w kwestionariuszach osobowych.

>EDIT: Kulką się nie przejmuj. Kulka tak ma. Ja go na ten przykład bardzo lubię, a on mi non stop robi na złość i dzwoni na policję.
*gasp!* Ale teraz wchodzi ta nowa ustawa, o stalkingu...! I co będzie? Forum pełne dowodów!

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
sisi1913 (201 punktów)
. Ręczę słowem i doświadczeniem.

Ja tam na słowo nikomu nie wierzę. niewierząca jestem
Kowalska (14008 punktów)
   Jako że zostałam Instruktorką, czyli Kulturalno Oświatowym w skrócie KO, pozwalam sobie zamieścić krótki film instruktażowy dotyczący działalności. Otóż są w filmie wymienione różne sytuacje, na które musi być czujny, zwarty i gotowy KO.

   Bardzo ważnym problemem jest zamiana łóżek. Otóż nie wolno się zamieniać bez uprzedniego uprzedzenia czynników wyższych o chęci zamiany nawet gdy jest już dokonana.

   Proszę, aby Państwo uważnie obejrzeli i wysłuchali instruktażu

W 1986 roku byłam z Dawkinsem na nartach w St. Moritz. Nie potrafił wytłumaczyć, skąd ma kombinezon. Ja też się nie przyznałam do pinezek.
Orion1410 (187 punktów)
Popieram, żeby organizować takie spotkania. Mieszkam w Świdniku, koło Lublina. A niestety brak w mojej okolicy PSR.
04-04-2011 21:26 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Popieram, żeby organizować takie spotkania. Mieszkam w Świdniku, koło Lublina. A niestety brak w mojej okolicy PSR.

Eeee... tak. To ja szybko zaznaczę: nie miałam w zamiarze organizować lokalnych zlotów PSR. Ja tak forumowo myślałam - ktoś chce, znamy się z forum, może ktoś ma czas i ochotę? Jak każde inne forum...


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Orion1410 (187 punktów)
>Eeee... tak. To ja szybko zaznaczę: nie miałam w zamiarze organizować lokalnych zlotów PSR. Ja tak forumowo myślałam - ktoś chce, znamy się z forum, może ktoś ma czas i ochotę? Jak każde inne forum...
>
Atheism is a non-prophet organization.

>George Carlin

Miałem na mysli, że u mnie nie ma nawet PSR. Więc spotkania kilkuosobowe byłyby dla mnie ok. Jedynie w pracy mogę porozmawiać na temat ateizmu z jednym kolegą - zresztą katolikiem(tak mu się na razie wydaje)
05-04-2011 08:40 
 Ocena 3 na 3
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Miałem na mysli, że u mnie nie ma nawet PSR. Więc spotkania kilkuosobowe byłyby dla mnie ok. Jedynie w pracy mogę porozmawiać na temat ateizmu z jednym kolegą - zresztą katolikiem(tak mu się na razie wydaje)

Ok. Tak na wszelki wypadek zaznaczyłam

PS: Wycinaj sygnaturki z odpowiedzi, bo przyjdzie Moderatorka i pogrozi Ci palcem. A to straszne przeżycie jest...

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
05-04-2011 08:48 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
>niestety brak w mojej okolicy PSR.
Ale pojedynczy racjonaliści się trafiają

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
Zieleniak (1 punktów)
Pozdrawiam! Ja jestem zabunkrowany w Łodzi i pomysł jakiegoś spotkania jawi mi się obiecująco.
07-04-2011 23:24 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Pozdrawiam! Ja jestem zabunkrowany w Łodzi i pomysł jakiegoś spotkania jawi mi się obiecująco.

Informacja ogólna dla Łodzi: odbierajcie maile!

Albo piszcie mi prywatne wiadomości z adresem, który odbieracie, bo mamy już miejsce i potrzebujemy jeszcze czasu


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
07-04-2011 23:54 
 Ocena 1 na 1
Sylwek (15472 punktów)

>Albo piszcie mi prywatne wiadomości z adresem, który odbieracie, bo mamy już miejsce i potrzebujemy jeszcze czasu

Znaczy miejsce jak mówiłem, ale czas nieznany? Bo właśnie się zastanawiałem czy w końcu dojdzie do skutku, wszak cisza a nawet spam sprawdzam
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Znaczy miejsce jak mówiłem, ale czas nieznany? Bo właśnie się zastanawiałem czy w końcu dojdzie do skutku, wszak cisza a nawet spam sprawdzam

Cafe Wolność, bo w razie czego będziemy na początku szlaku Tylko nie wiadomo co z godziną, bo skąd wiadomo, o której wszystkim będzie odpowiadało?

Tak to jest, jak się pod Racjonalistę podłącza jakiś stary adres... Żeby mi potem nikt nie marudził, że nie pisałam!


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Sylwek (15472 punktów)
>Tylko nie wiadomo co z godziną, bo skąd wiadomo, o której wszystkim będzie odpowiadało?

No, ja to wciąż nie wiem czy w ogóle będę w stanie wyjść z labu, więc w sumie łatwo mi zrozumieć problemy innych ze znalezieniem czasu.
Elka I Ponura (7473 punktów)
>No, ja to wciąż nie wiem czy w ogóle będę w stanie wyjść z labu, więc w sumie łatwo mi zrozumieć problemy innych ze znalezieniem czasu.

Wiem, wiem. Ja w sobotę powinnam być wolna po 14, ale na 100% powiedzieć nie mogę. Mamy jeszcze niedzielę, więc w sumie nie ma problemu.

A jak nie ten weekend, to następny


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
08-04-2011 00:03 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>Albo piszcie mi prywatne wiadomości z adresem, który odbieracie, bo mamy już miejsce i potrzebujemy jeszcze czasu

   Tia, każdy tak mówi. Potrzebuje czasu i w ogóle..... I od Sylwka mi się odczep. I w ogóle jakie Wy już macie miejsce???!!! Jestem oburzona

   Ty, a tak serio Elka. Poczekać aż się trochę cieplej zrobi. Z zadeklarowanych uczestników porobić średnią odległościową, żeby każdemu było po drodze, i wybrać po konsultacjach jakieś pole kempingowo samochodowe.

Co myślicie?


"Przypadki starościca Wolskiego" to drugie wydanie serialu o dzielnym Piotrze, staroście jurydycznym, który poskramia zabijaków, łowi opryszków, karze morderców, zmaga się z nadużyciami i samowolą w Polsce XVIIw. reprezentując prawo i sprawiedliwość"
08-04-2011 08:28 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>>Albo piszcie mi prywatne wiadomości z adresem, który odbieracie, bo mamy już miejsce i potrzebujemy jeszcze czasu
>    Tia, każdy tak mówi. Potrzebuje czasu i w ogóle..... I od Sylwka mi się odczep. I w ogóle jakie Wy już macie miejsce???!!! Jestem oburzona

No... klub taki jeden. Kawiarnię bardziej, w sumie. Sylwka się nie czepiam - sam się odezwał, to informuję! Proszę mi nie imputować!

>    Ty, a tak serio Elka. Poczekać aż się trochę cieplej zrobi. Z zadeklarowanych uczestników porobić średnią odległościową, żeby każdemu było po drodze, i wybrać po konsultacjach jakieś pole kempingowo samochodowe.
>Co myślicie?

Jak Ty to zorganizujesz, to ja jadę. Ja się nie podejmuję.

A właśnie - chodzi Ci o grupę z Łodzi, czy w ogóle, z forum?
(niedawno wstałam, leki jeszcze nie zaczęły całkiem działać. Ani kofeina.)


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Elka I Ponura (7473 punktów)
Widzimy się jutro po południu? Nie mogę wysłać więcej wiadomości do użytkowników, a część ludzi nie posłała mi maila, więc nie wiem, gdzie pisać.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Bronek Butapren (52 punktów)
Puławy... Lublin... Albo coś pomiędzy...?
Paulina Wojciechowska (84 punktów)
>Ja pierwsza, ja pierwsza!
>Są jacyś racjonalni forumowicze z Łodzi? Nie mówcie mi, że jestem jedyną przedstawicielką tego
>wspaniałego miasta na Racjonaliście!
>Można by się spotkać, pubów ci u nas dostatek. Albo: robi się coraz cieplej, spotkajmy się na
>pikniku w Ogrodzie Botanicznym. Niekoniecznie na majówkę. Połaźmy po Zdrowiu. Do teatru bym się z
>kimś myślącym chętnie wybrała. Do kina. Albo coś. Domówkę można potem organizować. Wyjść gdzieś,
>pogadać bez stresu. Człowiek tak siedzi i czasem myśli, że jest całkiem sam z tymi "niewierzącymi
>fanaberiami". Zróbmy coś!
>A dwóm takim spoza Łodzi to przypominam, że miały do mnie przyjechać tak czy śmiak, a tu nic -
>cisza. Nie piszą, nie dzwonią, nie kochają...


W takim razie się zgłaszam - jestem z Łodzi!!! Oczywiście, że nie jest Pani jej jedyną przedstawicielką na Racjonaliście. Już sama myślałam, że tu wszyscy tylko do kolejnych świąt się szykują i nie myślą o Dawkinsie
A może spacer po Parku Julianowskim? Zdrowie też może być OK, jestem leniwa, bo z Widzewa niedawno przeniosłam się - znów - uff wreszcie - na Bałuty.

Tylko proszę, nie przejażdżki starymi tramwajami, bo tych mam po uszy

Proszę o kontakt, jeśli Pani ma ochotę na spacer z maniaczką czytania dziwnych rzeczy - i, mam nadzieję, dostateczną Racjonalistką.
Pozdrawiam,
Paulina.
08-04-2011 13:40 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>W takim razie się zgłaszam - jestem z Łodzi!!! Oczywiście, że nie jest Pani jej jedyną przedstawicielką na Racjonaliście.

Mój Borze, nie paniuj mi! Ja wiem, że dzieci mina ulicy się potrafią kłaniać i mówić per pani profesor (że młode to i głupie, to panią rozumiem - ale skąd ten tytuł?), ale żeby to się przez forum niosło..? Kowalska mi ostatnio powiedziała, że gówniara jestem (albo coś podobnego, ale to się nie nadaje na forum...) i tego się będziemy trzymać

>A może spacer po Parku Julianowskim? Zdrowie też może być OK, jestem leniwa, bo z Widzewa niedawno przeniosłam się - znów - uff wreszcie - na Bałuty.

No to z Bałut na Pietrynę masz rzut mokrym beretem. Wiem, bo też tam mieszkałam Chyba, że mieszkasz gdzieś np. na granicy Żabieńca, ale dojazd przecież zewsząd niezły.
Park w ten weekend chyba trzeba będzie odpuścić, ale są inne weekendy - nic w przyrodzie nie ginie

> Tylko proszę, nie przejażdżki starymi tramwajami, bo tych mam po uszy

Może kiedyś - mam parę znajomych, którzy maniakalnie jeżdżą. Jak będzie jakaś ciekawsza impreza tematyczna (jak ta z grillowaniem na krańcówce), to możemy się zabrać, czemu nie?

>Proszę o kontakt, jeśli Pani ma ochotę na spacer z maniaczką czytania dziwnych rzeczy - i, mam nadzieję, dostateczną Racjonalistką.

O, o, będzie o czy rozmawiać. Czyżbyś też była tkniętą tym straszliwym uzależnieniem od literek...?

>Pozdrawiam,
>Paulina.

Pozdrawiam. Mail został wysłany.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
08-04-2011 14:41 
 Ocena 1 na 1
Paulina Wojciechowska (84 punktów)
OK, nie będę "paniować"
Czasem po prostu (jak to mówią), ktoś się obraża, że de facto nieznajoma nagle zaczyna Cię tykać, więc ja już tak na wszelki wypadek A że młodzież Cię szanuje i mówi "pani profesor", to - miejmy nadzieję - dobry znak.

>No to z Bałut na Pietrynę masz rzut mokrym beretem. Wiem, bo też tam mieszkałam Chyba, że mieszkasz gdzieś np. na granicy Żabieńca, ale dojazd przecież zewsząd niezły.

Do Piotrkowskiej 32 mam równo 4 km Czyli do Placu trochę mniej. I rzeczywiście, dojazd po prostej.

>> Tylko proszę, nie przejażdżki starymi tramwajami, bo tych mam po uszy
>Może kiedyś - mam parę znajomych, którzy maniakalnie jeżdżą. Jak będzie jakaś ciekawsza impreza tematyczna (jak ta z grillowaniem na krańcówce), to możemy się zabrać, czemu nie?
A nocne wyprawy tramwajami do Zgierza z czytaniem "Boga urojonego"?

>O, o, będzie o czy rozmawiać. Czyżbyś też była tkniętą tym straszliwym uzależnieniem od literek...?
Niestety, nazywam się Paulina i jestem czytoholiczką
Pozdrawiam
Elka I Ponura (7473 punktów)
>OK, nie będę "paniować"
>Czasem po prostu (jak to mówią), ktoś się obraża, że de facto nieznajoma nagle zaczyna Cię tykać, więc ja już tak na wszelki wypadek A że młodzież Cię szanuje i mówi "pani profesor", to - miejmy nadzieję - dobry znak.

Na forach to dosyć powszechna praktyka, że mówi się na "ty", chociaż zdarzają się wyjątki.

>A nocne wyprawy tramwajami do Zgierza z czytaniem "Boga urojonego"?

To może być ciekawe...

>Niestety, nazywam się Paulina i jestem czytoholiczką

Fantastycznie!

>Pozdrawiam
I nawzajem.

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
perun (8610 punktów)
>Ja pierwsza, ja pierwsza!
>Są jacyś racjonalni forumowicze z Łodzi? Nie mówcie mi, że jestem jedyną przedstawicielką tego
>wspaniałego miasta na Racjonaliście!
Z tego co wiem Twoje miasto ma wielke zasługi w dawaniu nam robolom wolnych dni od pracy , więc byc może jestes w tym mieście jedyna Lódz to jednak spore miasto i jest nadzieja , że jeszcze jakas dusza racjonalna w nim mieszka . Ja mam gorzej bo w Zwoleniu to ludzie nawet chyba nie wiedza co to racjonalizm
09-04-2011 13:14 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
> Z tego co wiem Twoje miasto ma wielkie zasługi w dawaniu nam robolom wolnych dni od pracy , więc być może jesteś w tym mieście jedyna Łódź to jednak spore miasto i jest nadzieja , że jeszcze jakaś dusza racjonalna w nim mieszka . Ja mam gorzej bo w Zwoleniu to ludzie nawet chyba nie wiedza co to racjonalizm

Coś się znalazło I błagam, niech mi nikt o Kropie nie przypomina...

W Zwoleniu? Czy ja wiem. Paru ludzi poznałam - faktycznie ciężka lokalizacja, jeśli na tych przykładach sądzić. Ale może coś się po kątach czai, kto to wie? Zacznij od tajemniczych wiadomości na murach. Jak odpiszą pozytywnie, możesz organizować partyzantkę


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
09-04-2011 13:47 
 Ocena 3 na 3
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>W Zwoleniu? (...) może coś się po kątach czai, kto to wie? Zacznij od tajemniczych wiadomości na murach. Jak odpiszą pozytywnie, możesz organizować partyzantkę

Chlubne Tradycje Historyczne już są . Pod koniec lat 80-tych pojawiał się na transparentach (bodajże we Wrocławiu co prawda) Narodowy Front Wyzwolenia Zwolenia im. Gustawa Jelenia .

Na zakończenie burzliwych obrad niektórych soborów - w szczególności pierwszego efeskiego - obserwatorzy potrzebowali specjalnych plansz, by nadążyć za tym, kto dokładnie kogo ekskomunikował lub usunął z urzędu. (Philip Jenkins)
09-04-2011 16:58 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>>W Zwoleniu? (...) może coś się po kątach czai, kto to wie? Zacznij od tajemniczych wiadomości na murach. Jak odpiszą pozytywnie, możesz organizować partyzantkę
>Chlubne Tradycje Historyczne już są . Pod koniec lat 80-tych pojawiał się na transparentach (bodajże we Wrocławiu co prawda) Narodowy Front Wyzwolenia Zwolenia im. Gustawa Jelenia .

Tam zawsze krasnoludki szczały do mleka!
Wiem coś o tym ...
perun (8610 punktów)

>Tam zawsze krasnoludki szczały do mleka!
>Wiem coś o tym ...
>
A może to Ty sikasz do mleka , a oskarżasz biedne krasnale
09-04-2011 20:04 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)

> A może to Ty sikasz do mleka , a oskarżasz biedne krasnale
>
Wrodzona uczciwość każe mi wyznać, że imałam sie tego procederu...
Ale efekty były odmienne od zamerzonych, więc szybko zrezygnowalam...
Absentia (4 punktów)
A ja mogę zaproponować zorganizowanie spotkania w Białymstoku. Kto reflektuje?
liebes (612 punktów)
>A ja mogę zaproponować zorganizowanie spotkania w Białymstoku. Kto reflektuje?
Zgłasza się Hajnówka. 60 km dalej, ale może jakiś racjonalista wybiera się pooglądać żubry w Białowieży?

Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga - konstruktywną opozycją - Woody Allen
Absentia (4 punktów)
>>A ja mogę zaproponować zorganizowanie spotkania w Białymstoku. Kto reflektuje?
>Zgłasza się Hajnówka. 60 km dalej, ale może jakiś racjonalista wybiera się pooglądać żubry w Białowieży?

znajdzie się więcej bezbożników z okolic białego?
Paulina Wojciechowska (84 punktów)Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?/łódź -pilne!
Bardzo przepraszam, ale spotkanie w Łodzi ze względów niezależnych od "głównodowdzącej", czyli Elki musi zostać dzisiaj odwołane.
Prawdopodobnie spotkamy się w przyszły weekend.

Sylwek (15472 punktów)
Sugerowałbym wtedy założenie dedykowanemu temu wątku - bo w tym za dużo już informacji i trudno znaleźć te istotne.
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Sugerowałbym wtedy założenie dedykowanemu temu wątku - bo w tym za dużo już informacji i trudno znaleźć te istotne.

Jeżu z malarią, nie róbcie ze mnie generała! Wirus+bakteria+gorączka wycinają mnie chwilowo z kalendarza towarzyskiego, ale to przecież nie znaczy, że wy się nie możecie spotkać

Sylwek, pomysł jest dobry. Założysz? Ja piszę z łóżka, które mam właśnie zamiar wykorzystać zgodnie z przeznaczeniem i odmawiam więcej wszelkiej pracy na dziś

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Sylwek (15472 punktów)

>Sylwek, pomysł jest dobry. Założysz?

Zobaczymy. Nie wiem jak inni, ale ja nie potrafię planować swojego życia na tydzień wcześniej
perun (8610 punktów)
Ja piszę z łóżka, które mam właśnie zamiar wykorzystać zgodnie z przeznaczeniem i odmawiam więcej wszelkiej pracy na dziś
> Zastanawia mnie to przeznaczenie łóżka...bo wiesz w Zwoleniu to używane jest do kilku rzeczy , nie wiem jak w Łodzi..w kazdym razie przyjemnego spędzania czasu ... w łóżku
michelle89 (46 punktów)Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
Ja niestety w dzisiaj i jutro muszę być w szkole, następny weekend też. ALE, ok. 17-18.00 mogę być wolna. Do Placu Wolności mi blisko, więc byłabym bliższa spotkaniu w Cafe Wolność.
jacekdd (1 punktów)
>Ja niestety w dzisiaj i jutro muszę być w szkole, następny weekend też. ALE, ok. 17-18.00 mogę być wolna. Do Placu Wolności mi blisko, więc byłabym bliższa spotkaniu w Cafe Wolność.

Cafe Wolność w tygodniu po 18 dla mnie ok.
michelle89 (46 punktów)
Jak po 18.00 to w przyszłym tygodniu. Pracuję wtedy od rana.
Rożdżeński (106 punktów)
>Ja pierwsza, ja pierwsza!
>Są jacyś racjonalni forumowicze z Łodzi? Nie mówcie mi, że jestem jedyną przedstawicielką tego
>wspaniałego miasta na Racjonaliście!
>Można by się spotkać, pubów ci u nas dostatek. Albo: robi się coraz cieplej, spotkajmy się na
>pikniku w Ogrodzie Botanicznym. Niekoniecznie na majówkę. Połaźmy po Zdrowiu. Do teatru bym się z
>kimś myślącym chętnie wybrała. Do kina. Albo coś. Domówkę można potem organizować. Wyjść gdzieś,
>pogadać bez stresu. Człowiek tak siedzi i czasem myśli, że jest całkiem sam z tymi "niewierzącymi
>fanaberiami". Zróbmy coś!
>A dwóm takim spoza Łodzi to przypominam, że miały do mnie przyjechać tak czy śmiak, a tu nic -
>cisza. Nie piszą, nie dzwonią, nie kochają...


Łódź się zgłasza
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Łódź się zgłasza

Jutro, po 17, Cafe Wolność? Bo właśnie się umawiamy z innymi mailowo


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
dtem (114 punktów)
(zablokowany)
Jestem spod Łodzi - Bełchatów. To akurat niedaleko - od czasu do czasu bywam w Łodzi.
dt
Elka I Ponura (7473 punktów)
>To akurat niedaleko - od czasu do czasu bywam w Łodzi.
>dt
>

Jutro, po 17, Cafe Wolność, jeśli masz czas. Potwierdzamy albo i nie na mój priv.



Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
dtem (114 punktów)
(zablokowany)
Potwierdzamy albo i nie na mój priv.
>
Jestem zalogowany na forum od... kilkudziesięciu minut. Na priv nie mogę odpowiedziećMuszą być na liście dwa dni... i mieć dodatnie punkty Spotkanie w Łodzi? Jutro nie mogę. Mam już zaplanowane pewne rzeczy - niestety. Lubię pracować w niedzielę Szczególnie w ten dzień. Nie wiedzieć dlaczego... Dopiero jutro będę wiedział, czy uda mi się zrobić to, co sobie zaplanowałem, w odpowiednim czasie, ale teraz nie mogę tego gwarantować, bo nie tylko ode mnie to zależy. Ale chętnie w przyszłości (bliższej lub dalszej)porozmawiam z osobą, która potrafi samodzielnie myśleć.
PS. Czytam racjonalistę od kilku lat, nie mam jednak ochoty na zbyt częste komentowanie wątków. Moje zalogowanie jest więc tylko efektem chęci potwierdzenia, że w Łodzi i w okolicy są ludzie, którzy cenią racjonalistę (nie we wszystkich jednak aspektach. A teraz muszę odczekać "kwarantannę" i może wtedy napiszę więcej. Pozdrawiam
dt
17-04-2011 00:07 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Jestem zalogowany na forum od... kilkudziesięciu minut. Na priv nie mogę odpowiedzieć

Nie ma problemu. Ja tu jestem od informowania, a nie naganiania. Spróbuję do Ciebie sama napisać, żebyśmy mieli kontakt

>Spotkanie w Łodzi? Jutro nie mogę. Mam już zaplanowane pewne rzeczy - niestety.

Obecność totalnie nieobowiązkowa. Tu nie wykład, nikt obecności liczył nie będzie

>Ale chętnie w przyszłości (bliższej lub dalszej) porozmawiam z osobą, która potrafi samodzielnie myśleć.

My, Elka I Ponura, informujemy, że jest nas więcej niż jeden. I to oprócz Nas, Jej (Po)Mrocznej Wysokości na Łodzi.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
dtem (114 punktów)
(zablokowany)

>My, Elka I Ponura, informujemy, że jest nas więcej niż jeden. I to oprócz Nas, Jej (Po)Mrocznej Wysokości na Łodzi.

Nie wątpię (wszak Łódź ma jeden z najniższych w kraju wskaźników obecności na mszach świętychi chętnie poznam te osoby. Czy dzisiaj? Wciąż nie wiem. Z pewnością miło będzie porozmawiać z ludźmi, którzy nie "nie boją się boga" i dostrzegają zagrożenia oraz spustoszenie, jakie czynią w psychice (i myśleniu) pojedynczych ludzi (szczególnie najmłodszych)i życiu społecznym instytucje typu - kościół.
dt
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Nie wątpię (wszak Łódź ma jeden z najniższych w kraju wskaźników obecności na mszach świętychi chętnie poznam te osoby.

Wreszcie jakieś pozytywne wiadomości z Łodzi, prawda?

>Czy dzisiaj? Wciąż nie wiem.

Od 17 będziemy w Cafe, taki jest ogólny plan.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
dtem (114 punktów)
(zablokowany)

>Wreszcie jakieś pozytywne wiadomości z Łodzi, prawda?
Tak, niestety brakuje takich wiadomości.
>Od 17 będziemy w Cafe, taki jest ogólny plan.
ok.
dt
Elka I Ponura (7473 punktów)
Wrzucam kopię maila, bo trudno mi się pisze i mam nadzieję, że pójdzie dalej w razie czego:

Przepraszam, że się nie pojawiłam, ale miałam wypadek. Mam śliczny, nowy stabilizator na ręce i parę siniaków, więc przeżyję - ale rower będzie musiał trafić do serwisu

Mam też chęć na zakup broni miotanej do rozbijania szyb debilom, którzy nie zwracają uwagi na rowerzystów, koło których przejeżdżają


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
dtem (114 punktów)
(zablokowany)
Dobrze, że nie tracisz poczucia humoru, ale zdarzenie z pewnością było z tych traumatycznych. Trudno się nawet sensownie odnieś do takiej sytuacji. Fajnie jednak, że nie stało Ci się nic gorszego.
Ja też nie byłem ostatecznie na tym spotkaniu (jednak obowiązki), w zamian miałem "przyjemność" śledzić w programach informacyjnych relacje z wielkanocnych misteriów - scenka z powitania (?) jpII i Chrystusa - rewelacyjna! Polecam! Na misia, jak dawniej Breżniew i Honecker czy inny ZiwkowCo za piękny kraj - dawniej czerwoni, teraz czarni
PS. Mam nadzieję, że wkrótce wyznaczysz nowy termin
dt
18-04-2011 00:21 
 Ocena 3 na 3
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Dobrze, że nie tracisz poczucia humoru, ale zdarzenie z pewnością było z tych traumatycznych. Trudno się nawet sensownie odnieś do takiej sytuacji. Fajnie jednak, że nie stało Ci się nic gorszego.

Żyję, dorobiłam się pielęgniarza i sekretarza (w jednej osobie, ale zawsze - przyjaciół poznaje się w biedzie). Nie jest mi źle Pan zahaczył mnie lusterkiem, przejechał obok i pomknął w siną dal. Mam nadzieję, że mu ten samochód w nocy ktoś zdemoluje. Albo benzynę z baku spuści. Cokolwiek.

>Ja też nie byłem ostatecznie na tym spotkaniu (jednak obowiązki), w zamian miałem "przyjemność" śledzić w programach informacyjnych relacje z wielkanocnych misteriów

Po raz kolejny zdaję sobie sprawę, jak szczęśliwa jestem, nie posiadając telewizora

>PS. Mam nadzieję, że wkrótce wyznaczysz nowy termin

Argh, wychodzę na nadzorcę! Paulina i Miłosz byli, może coś już mają na myśli.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
16-04-2011 21:27 
 Ocena 1 na 1
i.czaplicka (5782 punktów)
Ale jakieś sprawozdanie będzie? Dla tych, którzy maja za daleko...
16-04-2011 23:58 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Ale jakieś sprawozdanie będzie? Dla tych, którzy maja za daleko...

I co jeszcze? Listy obecności z peselem mam drukować?

Dobra, zrobimy jakiś protokół - ale nie odpowiadam za nieczytelne, od śladów filiżanek kawy i kufli piwa, wersy


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Alicja Duda (25557 punktów)
>Wyjść gdzieś,
>pogadać bez stresu. Człowiek tak siedzi i czasem myśli, że jest całkiem sam z tymi "niewierzącymi
>fanaberiami". Zróbmy coś!
To może łatwiej by Wam było zainteresować się PSR-em. psr.org.pl/oddzialy

Spotykają się w różnych klubach czy knajpkach i rozmawiają przy piwku lub kawie.
Takie spotkania są otwarte dla wszystkich nie trzeba się od razu zapisywać.
A rozmowy są czasem bardzo ciekawe, czasem trochę mniej ale zawsze kulturalne i z sensem.
Polecam!!


Zmień politykę, głosuj na kobiety.
19-04-2011 12:16 
 Ocena 4 na 4
Elka I Ponura (7473 punktów)
>To może łatwiej by Wam było zainteresować się PSR-em. psr.org.pl/oddzialy

Wszystko fajnie, ale najwyraźniej łódzki oddział jest organizacją tajną

Ponadto chodziło o zupełnie oddzielną od organizacji i stowarzyszeń, głównie forumową grupę ludzi. Mnóstwo różnych forów organizuje sobie spotkania w realu i o czymś takim właśnie pomyślałam


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Krzysztof Urban (139 punktów)
Witam serdecznie,
może w mieście BEŁCHATÓW są racjonaliści?
Pozdrawiam
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Witam serdecznie,
>może w mieście BEŁCHATÓW są racjonaliści?

Ktoś z Bełchatowa się zgłaszał, ale nie pamiętam, czy przypadkiem chwilowo nie przeniósł się do Łodzi (coś mi się tak kołacze po głowie...). Jakby co, wpadaj do nas, daleko nie jest

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
BartekK (209 punktów)
No to ja kolejny chętny z okolic Łodzi.
riddle88 (26 punktów)
Jest może ktoś z Krakowa?
Kowalskaaa (113 punktów)
Jest

F_CK all I need is U
KaluCeZet (93 punktów)
Ktoś z okolic Bielska (Śląsk) ?
08-05-2011 08:35 
 Ocena 1 na 1
Alicja Duda (25557 punktów)
>Ktoś z okolic Bielska (Śląsk) ?
Witam krajana.

Zmień politykę, głosuj na kobiety.
KaluCeZet (93 punktów)
Witam

Trochę nas mało w okolicy.

Nawiasem możliwe, że jeszcze nie dawno ktoś z Pani rodziny mnie uczył
Kowalskaaa (113 punktów)
Usunięte przez moderatora
Kowalskaaa (113 punktów)
A ja jestem z Krakowa i mnie szlag trafia w tym mieście pełnym duszpasterstw.

F_CK all I need is U
PanBuk (6257 punktów)
>A ja jestem z Krakowa i mnie szlag trafia w tym mieście pełnym duszpasterstw.
a jaki problem racjonalistyczna impreza na franciszkańskiej ? park, zielono Kaczyńskie w pobliżu i Wisła w płynie


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
10-05-2011 12:51 
 Ocena 1 na 1
Alicja Duda (25557 punktów)
>A ja jestem z Krakowa i mnie szlag trafia w tym mieście pełnym duszpasterstw.

Spotkania krakowskiego oddziału PSR odbywają się cyklicznie w każdy drugi piątek miesiąca
w Klubie Daddy's przy ul. Krowoderskiej 28
- o godz. 18:30.
Serdecznie zapraszają sympatyków stowarzyszenia.


Zmień politykę, głosuj na kobiety.
10-05-2011 18:18 
 Ocena 2 na 2
lotrek (14275 punktów)

>Spotkania krakowskiego oddziału PSR odbywają się cyklicznie w każdy drugi piątek miesiąca w Klubie Daddy's przy ul. Krowoderskiej 28 o godz. 18:30.Serdecznie zapraszają sympatyków stowarzyszenia.

W najbliższy piątek (13 maja o godzinie 18,30) mamy spotkanie krakowskiego Oddziału PSR w kompleksie budynków Muzeum Inżynierii Miejskiej ul. Wawrzyńca 13.
Gościny użycza Stowarzyszenie Pokolenia w Krakowie. W lokalu istnieje możliwość konsumpcji własnych potraw i napitków oraz za zryczałtowaną opłatą, otrzymania napojów gorących.Główne sprawy do omówienia to najbliższe i nieco dalsze plany i zamierzenia PSR
Serdecznie zapraszam w imieniu naszej krakowskiej ateistycznej społeczności.
Pozdrawiam - Adam



"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
jasenka (1863 punktów)
>>Spotkania krakowskiego oddziału PSR odbywają się cyklicznie w każdy drugi piątek miesiąca w Klubie Daddy's przy

witam, czyli nastepne spotkanie bedzie 10 czerwca? W jaki sposob moge sie o tym dowiedziec? Tutaj mam sprawdzac i szukac, czy bedzie to jakos bardziej widoczne, czyli np. w Ogloszeniach? Bo ja nowa tu jestem i nic nie kumam
pozdrawiam
lotrek (14275 punktów)

>witam, czyli nastepne spotkanie bedzie 10 czerwca? W jaki sposob moge sie o tym dowiedziec? Tutaj mam sprawdzac i szukac, czy bedzie to jakos bardziej widoczne, czyli np. w Ogloszeniach? Bo ja nowa tu jestem i nic nie kumam

W miesiącu czerwcu będzie (najprawdopodobniej) spotkanie krakowskiego Oddziału w innym terminie, gdyż część członków PSR wyjedzie na Nadzwyczajny Walny Zjazd PSR. Na początku czerwca "wrzucę" informacje o terminie i miejscu spotkania na forum racjonalisty.pl, forum portalu PSR ( psr.org.pl/ ), oraz na Facebooku (PSR Kraków).
Pozdrawiam - Adam
PS.Mała uwaga...zadbaj o literówkę


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
lotrek (14275 punktów)

>witam, czyli nastepne spotkanie bedzie 10 czerwca?
Tak, czerwcowe spotkanie Krakowskiego Oddziału PSR odbędzie się w piątek 10. Jest informacja o tym wydarzeniu w Dziale Zaproszenia:

www.racjonalista.pl/forum.php/s,426075
Jeszcze raz serdecznie zapraszam
Grey (2102 punktów)
Usunięte przez moderatora
Grey (2102 punktów)
Ktoś z Olkusza?
AdamGr (3037 punktów)
Jakowyś moderstor winien pozakładac podfora wojewódzkie, bo tak to bajzel, raz z jednego raz z drugiego miasta w jednym watku.
Z Łodzi widze najwięcej , pewno potop będzie to się te ze Śląska umyją
I dział polonijny niech no który tam moderator też założy.
10-05-2011 10:46 
 Ocena 5 na 5
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Jakowyś moderator winien pozakładać pod-fora wojewódzkie, bo tak to bajzel, raz z jednego raz z drugiego miasta w jednym wątku.

Raczej powinniśmy założyć osobne wątki sami z siebie. To może ja pójdę i zrobię...

>Z Łodzi widzę najwięcej , pewno potop będzie to się te ze Śląska umyją

Kowalska jest honorowo zaliczona do obu grup.

*zamyśla się nad nagle pojawiającym się w jej umyśle obrazem Kowalskiej polewającej się wodą* Taaaak... to ja już pójdę zakładać ten wątek.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
AdamGr (3037 punktów)
No jak to? Ja ufam i wierzę że polewa się wodą jak każdy , czy nieteges? To ja już nic nie wiem....i ten dualizm miejski
10-05-2011 11:04 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>No jak to? Ja ufam i wierzę że polewa się wodą jak każdy , czy nieteges? To ja już nic nie wiem....i ten dualizm miejski

To co mi się pojawiło, na 100% nie pasuje do określenia "jak każdy", bo ma pewne związki z setką łódzkich pubów


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
AdamGr (3037 punktów)
Znaczy zalewa się w tej łodzi, taki sztorm intelektualny ?
10-05-2011 20:12 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Znaczy zalewa się w tej łodzi, taki sztorm intelektualny ?

... i nie ma, że boli. Łódzka inteligencja jest dekadencka


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
10-05-2011 22:15 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
> Kowalska jest honorowo zaliczona do obu grup.
>*zamyśla się nad nagle pojawiającym się w jej umyśle obrazem Kowalskiej polewającej się wodą* Taaaak... to ja już pójdę zakładać ten wątek.

   Taaak.... Widzę, że nieźle się tu bawicie moim kosztem. Już czuję, że jak się zobaczymy to zrobicie ze mnie gópiego Jasia, będę musiała Wam latać po wódkę i fajki, pływać łódką, polewać się wodą, zaliczać się do wszystkich grup i jeszcze się zachowywać honorowo.

No toście mi program pobytu ułożyli. Wielkie, qrwa dzięki


"Historia przyznała rację papieżowi. Afryka doznała jedzenia."
11-05-2011 01:14 
 Ocena 3 na 3
Elka I Ponura (7473 punktów)
>No toście mi program pobytu ułożyli. Wielkie, qrwa dzięki

Będziemy jeździć rowerami, po fajki (na kacu) skakać do mojego osiedlowego sklepu (bo blisko), reszta będzie Cię polewać wódką, a ja Cię honorowo zaliczę. Do wielu grup, ofkors. Czy wolisz ten scenariusz?


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
11-05-2011 21:32 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
>>No toście mi program pobytu ułożyli. Wielkie, qrwa dzięki

>Będziemy jeździć rowerami, po fajki (na kacu) skakać do mojego osiedlowego sklepu (bo blisko), reszta będzie Cię polewać wódką, a ja Cię honorowo zaliczę. Do wielu grup, ofkors. Czy wolisz ten scenariusz?

   Może być. Stawiam jednak pewne warunki. Otóż:

   Rower muszę mieć na czterech. Kółkach też. Przyjadę dwa tygodnie wcześniej i chcę się zatrudnić w tym pobliskim sklepie z fajkami na pół etatu, a zamiast wynagrodzenia pieniężnego pobrać ekwiwalent w fajkach, co zaoszczędzi mi potem latania. Do polewania mnie będzie służyła tylko Gorzka Żołądkowa, która powoduje, że człowiek się strasznie lepi do wszystkiego. Do zaliczeń nie mam obiekcji. Możesz mnie zaliczać gdzie chcesz.

No, to ja tyle.


"Historia przyznała rację papieżowi. Afryka doznała jedzenia."
12-05-2011 13:57 
 Ocena 4 na 4
Elka I Ponura (7473 punktów)
>    Może być. Stawiam jednak pewne warunki. Otóż:
>    Rower muszę mieć na czterech. Kółkach też.

O_o Popytam ludzi, może coś się znajdzie. W ostateczności będę Cię wsadzać na bagażnik, co zrobię.

>Przyjadę dwa tygodnie wcześniej i chcę się zatrudnić w tym pobliskim sklepie z fajkami na pół etatu, a zamiast wynagrodzenia pieniężnego pobrać ekwiwalent w fajkach, co zaoszczędzi mi potem latania.

Zapytam się pani Beaty, czy chce pracownicy na pół etatu. Jeśli się nie zgodzi, możemy ustalić, że ja będę sobie po fajki tuptać sama, oprócz sytuacji, kiedy sama będziesz chciała iść po coś dla siebie i weźmiesz mi fajki, skoro już tam będziesz. Ostatecznie zatrudnimy mojego przyjaciela, żeby nam przynosił wszystko jak leci i w ogóle nie będziemy sobie zawracać głowy

>Do polewania mnie będzie służyła tylko Gorzka Żołądkowa, która powoduje, że człowiek się strasznie lepi do wszystkiego.

No dobrze. O ile nie będę jej musiała pić, z kieliszków, w sensie... Z Żołądkowych tylko De Luxe.

>Do zaliczeń nie mam obiekcji. Możesz mnie zaliczać gdzie chcesz.

Idę robić listę.

>No, to ja tyle.

Idę po kawę. Jeszcze mi tylko powiedz, jakie ciasto mam Ci upiec do wyniesienia z komitetem powitalnym i będziemy fertig z negocjacjami


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Toma Cruz (390 punktów)
A ktoś jest z Gostynia albo Poznania? Oczywiście oprócz mnie.

Pozdrawiam ludzi z Łodzi, mojego rodzinnego miasteczka
Marcinlet (1935 punktów)
>A ktoś jest z Gostynia albo Poznania? Oczywiście oprócz mnie.
>Pozdrawiam ludzi z Łodzi, mojego rodzinnego miasteczka
>
Ja pod Poznaniem.
Toma Cruz (390 punktów)
>>A ktoś jest z Gostynia albo Poznania? Oczywiście oprócz mnie.
>>Pozdrawiam ludzi z Łodzi, mojego rodzinnego miasteczka
>>
>Ja pod Poznaniem.

To jest już nas dwóch jeszcze ktoś się znajdzie?

A dokładniej to skąd?
Marcinlet (1935 punktów)
>To jest już nas dwóch jeszcze ktoś się znajdzie?
>A dokładniej to skąd?
Gruszczyn, koło Swarzędza. Może ktoś jeszcze się ujawni?
Toma Cruz (390 punktów)
>Gruszczyn, koło Swarzędza. Może ktoś jeszcze się ujawni?

Wiem wiem, gdzie Gruszczyn Mamy nadzieję, że tak będzie
asobiejestem (1 punktów)
>Ja pierwsza, ja pierwsza!
>Są jacyś racjonalni forumowicze z Łodzi? Nie mówcie mi, że jestem jedyną przedstawicielką tego
>wspaniałego miasta na Racjonaliście!
>Można by się spotkać, pubów ci u nas dostatek. Albo: robi się coraz cieplej, spotkajmy się na
>pikniku w Ogrodzie Botanicznym. Niekoniecznie na majówkę. Połaźmy po Zdrowiu. Do teatru bym się z
>kimś myślącym chętnie wybrała. Do kina. Albo coś. Domówkę można potem organizować. Wyjść gdzieś,
>pogadać bez stresu. Człowiek tak siedzi i czasem myśli, że jest całkiem sam z tymi "niewierzącymi
>fanaberiami". Zróbmy coś!
>A dwóm takim spoza Łodzi to przypominam, że miały do mnie przyjechać tak czy śmiak, a tu nic -
>cisza. Nie piszą, nie dzwonią, nie kochają...

Witaj, a z kobieta się spotkasz by pogadać racjonalnie? Jestem sobie w pobliżu Łodzi.
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Witaj, a z kobieta się spotkasz by pogadać racjonalnie? Jestem sobie w pobliżu Łodzi.

Płeć nie robi mi różnicy. Tu nie serwis randkowy tylko dla hetero

[przy dalszych, mam nadzieję, wypowiedziach na forum - niepotrzebne cytowanie wycinamy. Taki regulamin ]

Hej, hej, łodzianie, robimy coś w weekend?


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Learning to fly (99 punktów)
Zgłasza się kolejna Łodzianka
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Zgłasza się kolejna Łodzianka

Super! Jeździsz na rowerze? Bo w piątek jest Masa Krytyczna...


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Learning to fly (99 punktów)
>>Zgłasza się kolejna Łodzianka
>Super! Jeździsz na rowerze? Bo w piątek jest Masa Krytyczna...
>
Atheism is a non-prophet organization.

>George Carlin

Oj niestety, nie posiadam ... ani roweru ani kondycji
26-05-2011 11:07 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Oj niestety, nie posiadam ... ani roweru ani kondycji

Rehehehe. Na Masę nie potrzebujesz kondycji. Masę przejeżdżają kilkuletnie dzieci i kilkudziesięcioletnie siwe panie. I takie kaleki jak ja: astmatycy z ubytkami w mięśniach i uszkodzonym kompletem stawów. Jeździ z nami regularnie kilku regularnie niepełnosprawnych - m.in., na poziomce, chłopak z porażeniem czterokończynowym.

Brak roweru to jedyny prawdziwy problem

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Learning to fly (99 punktów)
>>Oj niestety, nie posiadam ... ani roweru ani kondycji
>Rehehehe. Na Masę nie potrzebujesz kondycji. Masę przejeżdżają kilkuletnie dzieci i kilkudziesięcioletnie siwe panie. I takie kaleki jak ja: astmatycy z ubytkami w mięśniach i uszkodzonym kompletem stawów. Jeździ z nami regularnie kilku regularnie niepełnosprawnych - m.in., na poziomce, chłopak z porażeniem czterokończynowym.
>Brak roweru to jedyny prawdziwy problem
>
Atheism is a non-prophet organization.

>George Carlin

:D brak kondycji też ja ze sportów tylko szachy, bilard i kręgle hehehe. Ew. spacerki. Z Twojego zestawu mam tylko astmę, ale udaję, że jej nie mam więc się i tak nie liczy. A rower to nie wiem czy kupię i kiedy, mam wiele innych potrzeb i małą piwnicę hehehe
Laminax (53 punktów)
Witam,
Ze względu na to, że ruch racjonalistyczny prężnie się rozwija, przyszedł mi do głowy pomysł by w Łodzi zorganizować koło racjonalistyczne, będące miejscem spotkań oraz intelektualnych dyskusji. Posiadam kilka lokali użytkowych w dobrych miejscach w Łodzi, z których jeden koło mogłoby bezpłatnie użytkować (pewna forma mecenatu).
Jeżeli byliby zainteresowani proszę o kontakt na priv - z pewnością czeka nas wiele pracy (statut, struktura, program działań etc)
Pozdrawiam
Learning to fly (99 punktów)
Ciekawa propozycja, czy mógłbyś rozwinąć trochę co dokładnie masz na myśli pod pojęciem "program działań"? Nie wystarczą spotkania i dyskusje? Chyba, że masz na celu coś więcej niż tylko spotkania w doborowym towarzystwie
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Ze względu na to, że ruch racjonalistyczny prężnie się rozwija, przyszedł mi do głowy pomysł by w Łodzi zorganizować koło racjonalistyczne,

Koło łódzkie PSRu podobno istniało, ale chyba jako organizacja tajna, bo nic o nich nie można znaleźć - oprócz niedziałającego forum

>Posiadam kilka lokali użytkowych w dobrych miejscach w Łodzi, z których jeden koło mogłoby bezpłatnie użytkować (pewna forma mecenatu).

Nie mam pojęcia, jak to jest zorganizowane - czy PSR takie sytuacje dopuszcza. Wypadałoby pogrzebać w dokumentach albo popytać niejakiej moderatorki Dudy

>Jeżeli byliby zainteresowani proszę o kontakt na priv - z pewnością czeka nas wiele pracy (statut, struktura, program działań etc)

Popieram pytanie Learning - koniecznie zależy Ci na takim stopniu formalności, żeby zakładać organizację? Jeśli tak, koniecznie, to ja mam znajomych w NGOsach, mogą pomóc z papierkologią. Pytanie brzmi, czy to jest niezbędne.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
01-06-2011 22:29 
 Ocena 2 na 2
Alicja Duda (25557 punktów)
Nic nie stoi na przeszkodzie by reaktywować uśpiony oddział.
Możecie przecież przecież stworzyć na początek koło sympatyków Racjonalisty.pl.
Jak będziecie chcieli sformalizować swoją działalność to PSR powita was z sympatią.
Przynależność do większej organizacji ma swoje zalety. Wszelkie pozwolenia, zgody itd łatwiej można uzyskać i mniej czasu się traci jeżeli działanie firmuje jakieś stowarzyszenie ( zarejestrowane).
A co będziecie robić już tylko od Was zależy.
Jak wszystkie tego typu stowarzyszenia zależne jest od zaangażowania jej członków.
Bywa, że taki oddział działa wspaniale a bywa, że zamiera z bardzo prozaicznych powodów jak brak czasu i za jakiś czas odradza się znowu.
Spotkajcie się, porozmawiajcie jak będziecie mieli jakiś pomysł na działanie zgłoście go Zarządowi, pomoże i doradzi ale działać musicie sami.
Raz w roku organizowane są Zjazdy. Organizujący je Oddział stara się o ciekawych prelegentów i ciekawe spotkania.
To naprawdę duża przyjemność porozmawiać z ludźmi o otwartych umysłach.

Zmień politykę, głosuj na kobiety.
02-06-2011 05:31 
 Ocena 3 na 3
lotrek (14275 punktów)

>Koło łódzkie PSRu podobno istniało, ale chyba jako organizacja tajna, bo nic o nich nie można znaleźć - oprócz niedziałającego forum
Oddział PSR Łódź działa, właśnie w czerwcu tego roku ma odbyć się w tym mieście Zjazd Członków PSR. Podobnie jak i w innych Oddziałach nie mamy stałego adresu i miejsca Spotkań, ale można napisać do szefowej tego Oddziału Magdy Kowalczyk z prośbą o bliższe informacje ( lp.gro.rsp@kyzclawok.aneladgam )
Pozdrawiam
PS. Niewielu członków Stowarzyszenia pisze na forum, ale wszystkie informacje kontaktowe może znaleźć na portalu PSR: psr.org.pl/
Elka I Ponura (7473 punktów)
>PS. Niewielu członków Stowarzyszenia pisze na forum, ale wszystkie informacje kontaktowe może znaleźć na portalu PSR: psr.org.pl/

To też jakaś wiedza najwyraźniej mistycznie tajna, bo ja tam żadnego kontaktu do Łodzi nie widzę


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Learning to fly (99 punktów)
>>PS. Niewielu członków Stowarzyszenia pisze na forum, ale wszystkie informacje kontaktowe może znaleźć na portalu PSR: psr.org.pl/
>To też jakaś wiedza najwyraźniej mistycznie tajna, bo ja tam żadnego kontaktu do Łodzi nie widzę
>
Atheism is a non-prophet organization.

>George Carlin

Haha dobrze, że nie ja jedyna nic nie widzę, bo jeszcze bym pomyślała, że czytać albo szukać nie umiem
02-06-2011 19:54 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>>
Atheism is a non-prophet organization.

>>George Carlin

Ten fragment cytowania zawsze wycinaj, bo przyjdzie moderacja i wyciągnie szpicrutę...

>Haha dobrze, że nie ja jedyna nic nie widzę, bo jeszcze bym pomyślała, że czytać albo szukać nie umiem

W grupie raźniej


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Victis (53 punktów)
Witam ponownie,
Sam również poszukiwałem łódzkiego PSR, jednak bez powodzenia. Jeśli chodzi o "program działań" miałem na myśli usystematyzowanie tematów dyskusji. Sam nie widzę, żadnych przeszkód abyśmy szeroko współpracowali z PSR. Co do prawnej strony, to nie jest ona konieczna - myślę, że będzie wskazana przy większej ilości łódzkich członków.
Skoro jest zainteresowanie, to pozostaje nam wybrać termin spotkania.
Pozdrawiam
Learning to fly (99 punktów)
To ja się piszę, mam nadzieję, że choć kilka osób się skusi
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Skoro jest zainteresowanie, to pozostaje nam wybrać termin spotkania.

Chętnie, ale po 12 - do 10 leżę w gipsie, 11 mam zaklepany, a 12 pewnie będę pomagać przy Święcie Cyklicznym. Chyba, że się na nim umówimy

Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
Victis (53 punktów)
Witam,
W takim razie proponuję piątek 17 czerwca godzinę 18:00 w biurze na ulicy Wersalskiej 47/75. Jeżeli adres uległby zmianie (np. lokal zostałby wynajęty), wówczas poinformuję forumowiczów przed spotkaniem. Mam nadzieję, że będzie nas chociaż 2 cyfrowa ilość .
Pozdrawiam
Learning to fly (99 punktów)
>Witam,
>W takim razie proponuję piątek 17 czerwca godzinę 18:00 w biurze na ulicy Wersalskiej 47/75. Jeżeli adres uległby zmianie (np. lokal zostałby wynajęty), wówczas poinformuję forumowiczów przed spotkaniem. Mam nadzieję, że będzie nas chociaż 2 cyfrowa ilość .
>Pozdrawiam
>
Hm trochę niefajnie, planowałam urlop wtedy .. ale jeszcze nie wiem, czy go dostanę, więc nie mówię nie na 100%
Learning to fly (99 punktów)
>Witam,
>Ze względu na to, że ruch racjonalistyczny prężnie się rozwija, przyszedł mi do głowy pomysł by w Łodzi zorganizować koło racjonalistyczne, będące miejscem spotkań oraz intelektualnych dyskusji. Posiadam kilka lokali użytkowych w dobrych miejscach w Łodzi, z których jeden koło mogłoby bezpłatnie użytkować (pewna forma mecenatu).
>Jeżeli byliby zainteresowani proszę o kontakt na priv - z pewnością czeka nas wiele pracy (statut, struktura, program działań etc)
>Pozdrawiam
>

I jak tam? Wyszło spotkanie?
Ja niestety, tak jak pisałam, nie byłam w tym czasie w Łodzi.
Ale mam nadzieję, że temat nie umarł?
atom86 (1 punktów)
Witam,
mam na imię Piotrek i szukam koleżanki, która zapewni intelektualne wyzwanie przy kawie
temat rozmowy nie jest aż tak istotny, byle rzeczowy i z argumentami.
08-06-2011 19:37 
 Ocena 1 na 1
maruda (5550 punktów)
>Witam,
>mam na imię Piotrek i szukam koleżanki, która zapewni intelektualne wyzwanie przy kawie
>temat rozmowy nie jest aż tak istotny, byle rzeczowy i z argumentami.

Rozumiem że dojeżdżasz na terenie całego kraju i nie masz konkretnych wymagań w kwestii wyglądu, wystarczy by była ładna?
08-06-2011 22:01 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Rozumiem że dojeżdżasz na terenie całego kraju i nie masz konkretnych wymagań w kwestii wyglądu, wystarczy by była ładna?

Maruda, co Ty, czytać nie umiesz? Ma być wyzywająca


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
19-06-2011 01:26 
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)
A dziewczyny to tylko o jednym....

>temat rozmowy nie jest aż tak istotny, byle rzeczowy i z argumentami.

Tak się zastanawiałem że gdyby wypłynął temat pogodowy to rzeczowo i z argumentami to chyba tylko z synoptykiem ?

Wszystko jedno i tak nie podał gdzie i jak, skąd i dokąd....pozostajee jedynie Berdyczów.
choppin (4 punktów)
Z tego co widzę potwierdza się moja smutna obserwacja. Strasznie mało ateistów zdaje się być we Wrocławiu
ARGutowski (797 punktów)Nieoficjalne spotkanie w Katowicach
Witam Was serdecznie,

Przeglądałem ostatnio mapę lokalizacji użytkowników Portalu. Widać na niej wyraźnie, że Górny Śląsk jest chyba największym skupiskiem Racjonalistów w Polsce. Osobiście, jako Bytomianin, uważam fakt braku Oddziału Katowickiego Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów za niebywały skandal. Jest co prawda zaznaczony na w/w mapie (Nikiszowiec), ale formalnie chyba nie funkcjonuje (vide psr.org.pl).

Ponaglony Waszymi narzekaniami w wątku A gdyby tak zrobić spotkanie w Twoim mieście? oraz zachęcony tym, co ostatnio usłyszałem na spotkaniu krakowskiego PSR, w którym miałem zaszczyt uczestniczyć jako sympatyk, ogłaszam co następuje:

1. W najbliższy piątek (24.06.2011) ok. 18:00 organizuję spotkanie w Katowicach. Będzie ono całkowicie nieoficjalne (nie jestem z PSR, dopiero jutro wysyłam do nich deklarację+zdjęcie).
2. Spotkanie jest przeznaczone dla wszystkich sympatyków racjonalizmu z Górnego Śląska. Ilość uczestników nieznana, ale co najmniej jedna osoba (tzn. ja) na pewno się pojawi.
3. Celem spotkania będzie poznanie osób o podobnych zapatrywaniach na świat, nawiązanie znajomości, luźna dyskusja. Czyli po prostu spotkanie się na piwie/kawie/zielonej herbatce . Na razie żadnych "oficjalnych" spraw.
4. Szczegółowa lokalizacja - jeszcze nie znana. Jutro zacznę szukać lokalu w rejonach między Placem Wolności a ul. Francuską. Jeżeli znacie jakieś lokale w Centrum, które nadają się do spotkania 10-15 osób, to byłbym wdzięczny za sugestie (chodzi tu zwłaszcza o względny spokój i możliwość dostawiania stołów do siebie).

Zdaję sobie sprawę, że wybrany przeze mnie termin może nie być najszczęśliwszy (długi weekend w związku z BC), więc jeśli pojawią się głosy protestu, to spotkanie przesuniemy o tydzień, na 01.07.2011 r. Ostateczne informacje o czasoprzestrzennej lokalizacji podam Wam w osobnym poście w tym dziale, w środę.

Kontakt ze mną: argutowski(na serwerze)gmail(kropka)com.

Tymczasem zapraszam do wpisywania się i zgłaszania sugestii w tym wątku.

Pozdrawiam,
ARG

Ania... (14138 punktów)Odp: Nieoficjalne spotkanie w Katowicach
Wstępnie się zgłaszam

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365