Możliwe, ze po prostu nie potrafię znaleźć, ale bardziej prawdopodobnym wydaje mi się, że nie ma następującej funkcji: subskrypcji wypowiedzi danego usera przez RSS. Mnie konkretnie mniej zależy na subskrypcji wypowiedzi innych, ale chciałbym móc własne. Nie żebym był szczególnym narcyzem - pozwoliłoby to mi zbierać moje wypowiedzi aplikacji do agregacji własnej aktywności w sieci.
Oczywiście, dokładnie to samo byłoby przydatne dla wielu innych osób, być może chcących podłączyć swoją aktywność na Racjo do bloga lub profilu na Facebook?
Więc- czy istnieje szansa i możliwość wprowadzenia takiej funkcjonalności? |