Witam ponownie,
Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy brali udział w powyższym spotkaniu. Pojawili się na nim uczestnicy w różnym wieku, z różnych branż, o różnych zainteresowaniach i doświadczeniach. W sumie była nas czwórka - Monika, Ania, Kamil i, w końcu, moja skromna osoba. Wszyscy moi nowi znajomi dali się poznać jako towarzystwo na bardzo wysokim poziomie.
Nie będę się tu rozpisywał o tym, ile wątków poruszono w czasie wspólnego posiłku, o ilu kwestiach społecznych, medycznych, informatycznych, psychologicznych, naukowych i osobistych rozmawialiśmy przez te 3-4 godziny, ile w końcu padło pysznych dowcipów i anegdot...
Chyba wszyscy mieliśmy wrażenie, że to spotkanie było dla nas łykiem świeżego powietrza wśród stęchłej codzienności, okazją do spotkania takich ludzi, jakich chcielibyśmy spotykać na co dzień. Rozstając się uzgodniliśmy, że będziemy się spotykać cyklicznie, następnym razem w jeszcze większym gronie. Następne spotkanie ustaliliśmy na 15 lipca b.r., również w Katowicach. Już teraz serdecznie zapraszam na nie wszystkich zainteresowanych Wolnomyślicieli z Górnego Śląska i okolic.
Pozdrawiam serdecznie, ARG
|