>No dobra, ale zupełnie serio, nowe Eksploratory są nie gorsze od FF. Może masz rację... Ja tam nie wiem... Bo to wygląda tak: Instalujesz system, tam jest jakieś dziadowski, stary IE, więc ściągasz Firefoxa albo Chrome i nawet nie myślisz o tym, by wrócić do IE i sprawdzić, czy coś się poprawiło.
|