Racjonalista - Strona głównaDo treści
Automatyczne logowanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
01-07-2011 15:33Madman (7811 punktów)Automatyczne logowanie
Ocena 5 na 5
Nie działa mi automatyczne logowanie. Próbowałem wyczyścić ciasteczka, bezskutecznie. Po zamknięciu przeglądarki za każdym razem muszę logować się ponownie. Problem mam od kiedy zaktualizowałem Firefoxa do 5.0. Da się coś z tym zrobić?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Mam dokładnie to samo.
Ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?
01-07-2011 17:37 
 Ocena 3 na 3
webmaster (moderator)
Już naprawione, przepraszamy.
sinapis (1725 punktów)
>Nie działa mi automatyczne logowanie. Próbowałem wyczyścić ciasteczka, bezskutecznie. Po zamknięciu
>przeglądarki za każdym razem muszę logować się ponownie. Problem mam od kiedy zaktualizowałem
>Firefoxa do 5.0. Da się coś z tym zrobić?

Też mam ten kłopot - tedy loguję się z Explorera.
01-07-2011 16:03 
 Ocena 4 na 4
Madman (7811 punktów)
>Też mam ten kłopot - tedy loguję się z Explorera.
To ja już wolę logować się kilka razy dziennie niż odpalać IE.



Sylwek (15472 punktów)
No dobra, ale zupełnie serio, nowe Eksploratory są nie gorsze od FF.
Madman (7811 punktów)
>No dobra, ale zupełnie serio, nowe Eksploratory są nie gorsze od FF.
Może masz rację... Ja tam nie wiem... Bo to wygląda tak: Instalujesz system, tam jest jakieś dziadowski, stary IE, więc ściągasz Firefoxa albo Chrome i nawet nie myślisz o tym, by wrócić do IE i sprawdzić, czy coś się poprawiło.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
To samo jest z GoogleChroma

Pozdrawiam

Rzeczywistość jest ograniczona statystyką.
Anna Salman (16360 punktów)
Ucieszyłam się już, że znajdę pomoc ...
farmer (22440 punktów)
>Nie działa mi automatyczne logowanie. Próbowałem wyczyścić ciasteczka, bezskutecznie. Po zamknięciu
>przeglądarki za każdym razem muszę logować się ponownie. Problem mam od kiedy zaktualizowałem
>Firefoxa do 5.0. Da się coś z tym zrobić?

Podkusiło mnie by to sprawdzić i zamknąłem przeglądarkę.....a ta się zaktualizowała do 5.0 No to sobie pomyślałem że mnie też dopadło. A tu nic, działa jak działało. Powtórne logowanie mam tylko jak wyczyszczę historię.


a może Firefox >>> opcje >>> bezpieczeństwo >>> kliknąć zapamiętaj hasła ( przy okazji można zobaczyć co mamy zapamiętane)
Madman (7811 punktów)
>a może Firefox >>> opcje >>> bezpieczeństwo >>> kliknąć zapamiętaj hasła ( przy okazji można zobaczyć co mamy zapamiętane)
Hasło mam zapamiętane i nie muszę go wpisywać ręcznie. Chodzi o to, że nie pozostaję zalogowany po wyłączeniu przeglądarki.
EDIT:
No, już działa.
Zeusxamp (196 punktów)
>Nie działa mi automatyczne logowanie. Próbowałem wyczyścić ciasteczka, bezskutecznie. Po zamknięciu
>przeglądarki za każdym razem muszę logować się ponownie. Problem mam od kiedy zaktualizowałem
>Firefoxa do 5.0. Da się coś z tym zrobić?

NIC Z TYM NIE ROBIĆ!!!
Automatyczne logowanie = zhakuj mnie. Jak chcecie się wystawiać na strzał wasza wola.
Najlepiej jednak oduczyć się takiej automatyzacji.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365