>1. Środowisko naturalne/ekologia >2. Medycyna/weterynaria/rolnictwo >3. Gospodarka/socjologia >4. Technika/wynalazczość i odkrycia >5. Polityka/religia (religia w wymiarze strukturalnym/organizacyjnym)
1. Wydaje mi się, że ludzie wciąż będą wierzyć w teorię globalnego ocieplenia i będą wciąż z zapałem fanatyka wdrażać kolejne irracjonalne przepisy i ograniczenia zapobiegające ocieplaniu się klimatu, a Polska będzie tylko na tym tracić płacąc wyssane z palca podatki. 2. Ten punkt pozwolę sobie pominąć, gdyż nie czuję się kwalifikowany/poinformowany na tyle w tych tematach... 3. Krach gospodarczy wciąż będzie podkreślany i wspominany w mediach, a ceny będą rosły. 4. Nie sądzę, by w tak krótkim czasie coś mogło się w tym temacie znacząco zmienić. 5. Politycy tak samo jak kościelni wciąż będą walczyć o wyborców i wiernych, choć być może połączą siły i wprowadzą np. podatek od bycia singlem czy zabronią mieszkania "na kocią łapę"...
Pozdrawiam, marcus.
|