Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ekstremizm nowych ateistów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
22-09-2011 21:17Koraszewski (82900 punktów)Ekstremizm nowych ateistów
Ocena 23 na 23
Dawno temu widziałem ten rysunek, teraz przypomniał go Jerry Coyne więc dorobiłem mu polskie podpisy.


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Selanos (12869 punktów)
HAha, chce to mieć jako nadruk na koszulce, gienialne. Spójrzcie na tą agresję, jawne łamanie norm i obyczajów...

Jakby temu facetowi zabrać berecik i dodać okulary, to byłby wypisz, wymaluj ja
23-09-2011 02:05 
 Ocena 1 na 1
Artur@R (7115 punktów)
>Jakby temu facetowi zabrać berecik i dodać okulary, to byłby wypisz, wymaluj ja <

Do mnie też podobny...koszulka ta sama, bródka jest...brak mi bereciku, no i szklanicę zazwyczaj mam wyższą albo dużo niższą w zależności od zawartości
23-09-2011 11:11 
 Ocena 1 na 1
Ania... (14138 punktów)
A do mnie wcale!!!
Czy może postać alternatywa z kucykiem???
23-09-2011 14:18 
 Ocena 2 na 2
Artur@R (7115 punktów)
>Czy może postać alternatywa z kucykiem???

Tak może być ?


23-09-2011 16:23 
 Ocena 4 na 4
liliac (147340 punktów)
Rozumiem, że broda jest elementem wymaganym, by aspirować do miana wojującej ateistki?
23-09-2011 16:39 
 Ocena 8 na 8
maruda (5550 punktów)
>Rozumiem, że broda jest elementem wymaganym, by aspirować do miana wojującej ateistki?
I tak się nie nadajesz, nie masz odpowiednio ukształtowanego mięśnia piwnego. Jedno piwo nikogo nie zmyli, tu trzeba być kombatantem.

Jaki kraj takie feministki
23-09-2011 16:53 
 Ocena 11 na 11
liliac (147340 punktów)
>>Rozumiem, że broda jest elementem wymaganym, by aspirować do miana wojującej ateistki?
>I tak się nie nadajesz, nie masz odpowiednio ukształtowanego mięśnia piwnego.

W biust mi idzie
23-09-2011 18:09 
 Ocena 6 na 6
perun (8610 punktów)

>>I tak się nie nadajesz, nie masz odpowiednio ukształtowanego mięśnia piwnego.
>W biust mi idzie
Wg. mnie idzie Ci w rozum, ale jeśli jeszcze dodatkowo w biust - tyż piknie
23-09-2011 20:19 
 Ocena 4 na 4
Ania... (14138 punktów)
>>>Rozumiem, że broda jest elementem wymaganym, by aspirować do miana wojującej ateistki?
>>I tak się nie nadajesz, nie masz odpowiednio ukształtowanego mięśnia piwnego.
>W biust mi idzie
Jak to robisz?!?!
24-09-2011 12:38 
 Ocena 5 na 5
perun (8610 punktów)

>Jak to robisz?!?!
Nie wiem jak Ona to robi, ale ...
Znam kogoś kto potrafi masując biust powiększyć go . Bierze tylko 1 euro za powiększenie biustu i gwarantuje 100% zadowolenia lub zwrot kosztów terapii
23-09-2011 16:41 
 Ocena 4 na 4
Artur@R (7115 punktów)
>Rozumiem, że broda jest elementem wymaganym, by aspirować do miana wojującej ateistki?
>
Dokładnie,to element wymagany, konieczny, nieodzowny by posiąść miano "wojujący" - "Broda broni, Broda radzi, Broda nigdy cię nie zdradzi"
23-09-2011 19:02 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
Czy mogę prosić o dłuższy kucyk?

[właśnie - jak się u was odmienia, bo słyszałam "kucyka", tak jak małego konia]


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
23-09-2011 19:17 
 Ocena 3 na 3
Artur@R (7115 punktów)
>Czy mogę prosić o dłuższy kucyk?

Może być?


23-09-2011 19:29 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
Dziękuję, chociaż zapomniałam dodać, że mój sięga poza dolną granicę obrazka


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
23-09-2011 19:33 
 Ocena 4 na 4
Artur@R (7115 punktów)
>Dziękuję, chociaż zapomniałam dodać, że mój sięga poza dolną granicę obrazka

Wystarczy słowo ...i do tego jakie rumieńce

24-09-2011 05:09 
 Ocena 6 na 6
Elka I Ponura (7473 punktów)
Ooooh... *_*

Z tymi rumieńcami niezła intuicja, właśnie wróciłam z urodzin przyjaciela, rowerem (0 promili "people - responsibility!") oczywiście, i muszę powiedzieć, że było... rześko.

Pamiętajcie, drogie dzieci - od dziś jesteśmy podwójnie rozsądni, wozimy ze sobą rękawiczki. Na wszelki wypadek. Ciocia Ela zapomniała i kwiczała całą drogę


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
24-09-2011 05:15 
 Ocena 3 na 3
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Ooooh... *_*
>Z tymi rumieńcami niezła intuicja, właśnie wróciłam z urodzin przyjaciela, rowerem (0 promili "people - responsibility!") oczywiście, i muszę powiedzieć, że było... rześko.
>Pamiętajcie, drogie dzieci - od dziś jesteśmy podwójnie rozsądni, wozimy ze sobą rękawiczki. Na wszelki wypadek. Ciocia Ela zapomniała i kwiczała całą drogę
I do końca zimowego okresu będzie pamiętała, chwała Jej za to!
A za rok znowóż zapomni Witaj w klubie.
Elka I Ponura (7473 punktów)
>I do końca zimowego okresu będzie pamiętała, chwała Jej za to!
>A za rok znowóż zapomni Witaj w klubie.

Ale w dzień było 20 stopni i tzw w ogóle, bububu...



Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
23-09-2011 20:18 
 Ocena 1 na 1
Ania... (14138 punktów)
>>Czy może postać alternatywa z kucykiem???
>Tak może być ?
Rozkosznie, szczególnie ta bródka wypisz wymaluj moja!:D
23-09-2011 20:37 
 Ocena 2 na 2
zupełna (2507 punktów)
>>>Czy może postać alternatywa z kucykiem???
>>Tak może być ?
>Rozkosznie, szczególnie ta bródka wypisz wymaluj moja!:D
>

Pasuje do pryszcza na nosie....
24-09-2011 13:04 
 Ocena 1 na 1
Artur@R (7115 punktów)
>Pasuje do pryszcza na nosie....

To nie pryszcz!!! To widoczny skutek walki (kolejny objaw "wojowniczości")
24-09-2011 13:13 
 Ocena 3 na 3
zupełna (2507 punktów)
>>Pasuje do pryszcza na nosie....
> To nie pryszcz!!! To widoczny skutek walki (kolejny objaw "wojowniczości")
Rozumiem, taka rana wojenna. W przyszłości argument do uzyskania emerytury kombatanckiej.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Ja to ten ostatni. Mam bardzo groźną, wybuchową herbatę. I chcę limitu wiekowego na Biblię (wyrażenie takiej myśli to bardziej brutalne niż wysadzenie trzech stacji metra )
23-09-2011 11:33 
 Ocena 3 na 3
marcin1902 (3438 punktów)
>Mam bardzo groźną, wybuchową herbatę.

Ja tam dostrzegam piwo! A może to myślenie życzeniowe...


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki
zupełna (2507 punktów)
> Dawno temu widziałem ten rysunek, teraz przypomniał go Jerry Coyne więc dorobiłem mu polskie
>podpisy.

A ja zauważyłam, ze żadna z tych postaci nie jest zdecydowanie kobietą. Może trochę radykalny islamista.
Czyżby tam tylko doceniano niebagatelną rolę kobiet ?
Pa1ryk (1539 punktów)
Ja myślę, że w naszym kraju taki radykalny ateista, fundamentalista, ekstremista to widząc co się dzieję mógłby być co najwyżej dla siebie groźny.
Kojut (2120 punktów)
No wypisz, wymaluj... spójrzcie na mojego awatara

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365