>Trudne pytanie... Trudne, zbyt bogate instrumentalne brzmienie i gdy słuchasz w telefonie lub na tablecie dużo umyka.. Myślę, że tego typu muza jest w ogóle trudna do ogarnięcia, zwłaszcza gdy pierwszy raz ją słuchasz, a już przy kiepskim nagłośnieniu tym bardziej. Z tego typu muzyką jest jak z "Boléro" Ravela - im częściej słuchasz tym więcej slyszysz. Podobnie z Pink Floyd.
|