> Rozmowa z Martinem Reesem, brytyjskim kosmologiem z University of Cambridge, mistrzem> tamtejszego Trinity College, Astronomem Królewskim i szefem Royal Society.Bardzo ciekawy choć niestety jakże krótki tekst. Odnoszę wrażenie że o wiele bogatsza i jeszcze> ciekawsza była by ta rozmowa gdyby przeprowadził ją któryś z przedstawicieli Racjonalisty...> wiadomosci(*)86,Nasza_ostatnia_godzina.htmlTo dobrze, że tekst jest krótki. Biolog Jack Cohen ujął to tak: "Ciekawe, co powiedzieliby astronomowie biologom, debatującym nad czarną dziurą w centrum galaktyki?" To samo można rzec Reesowi.
"Człowiek siądzie, pomyśli i wymyśli" (N. Dyzma)
|