Spojrzałem na kolejny obrazek ze strony "Jesus and Mo" i pomyślałem, że trzeba się tym podzielić, ta myśl skłoniła mnie do włożenia polskich dymków. W końcu, chwilami ja też czuję się trochę zgubiony i trudno się dziwić.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Drugie przyjście miało miejsce u mnie w barze!!! Oto ONNNNNNNNNN.........
Drżyjcie Wy wszetecznicy którzy gwożdzie na jego przyjście ostrzyliście by przebić Jego ciało--dyć juz podziurawine!!! Jeno młotki szykujcie--bezbożnicy!!!!!