Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kasowanie postów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
23-10-2011 10:15młody banita (209 punktów)
(zablokowany)
Kasowanie postów
Dlaczego nie ma możliwości skasowania własnego posta?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ssplayer (706 punktów)
>Dlaczego nie ma możliwości skasowania własnego posta?

Jest taka możliwość, ale dostępna jest ona dla użytkowników o odpowiedniej ilości pkt. i wypowiedzi. więcej informacji znajdziesz w zakładce "twoje konto".
23-10-2011 13:39 
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)
>Jest taka możliwość, ale dostępna jest ona dla użytkowników o odpowiedniej ilości pkt. i wypowiedzi. więcej informacji znajdziesz w zakładce "twoje konto".

Ta możliwość istnieje jedynie do momentu, gdy ktoś na taki post odpowiedział. Młody banita chyba chciałby wykasować swoje uwagi z wątku cudownoleczniczego
24-10-2011 20:42 
 Ocena 1 na 1
młody banita (209 punktów)
(zablokowany)
>Ta możliwość istnieje jedynie do momentu, gdy ktoś na taki post odpowiedział. Młody banita chyba chciałby wykasować swoje uwagi z wątku cudownoleczniczego
Nie do kasowania mi poprawnych treści. Chodziło o to, że zdarzyło mi się wysłać ten sam post dwa razy, czym widziałem administracja się zajęła, a nie chciałbym jej przysparzać dodatkowej roboty.
Chociaż a propos, mogę się dowiedzieć za co ostrzeżenie w wyżej wymienionym wątku?
23-10-2011 12:39
 Ocena 13 na 13
diogenes (42753 punktów)
>Dlaczego nie ma możliwości skasowania własnego posta?

Tu się grzechów nie odpuszcza.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
23-10-2011 20:28 
 Ocena 1 na 1
ropuszka (154 punktów)
>>Dlaczego nie ma możliwości skasowania własnego posta?
>Tu się grzechów nie odpuszcza.

Dobre!

puk, puk, puk, amen
23-10-2011 21:51 
 Ocena 3 na 3
zupełna (2507 punktów)
>>Dlaczego nie ma możliwości skasowania własnego posta?
> Tu się grzechów nie odpuszcza.
Myślę, że ich się tu nawet nie popełnia.....
24-10-2011 08:59 
 Ocena 2 na 2
Artur@R (7115 punktów)
>Myślę, że ich się tu nawet nie popełnia..... <

.... pójdę dalej...i nawet się o nich nie myśli


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
24-10-2011 11:29 
 Ocena 2 na 2
marcin1902 (3438 punktów)
>.... pójdę dalej...i nawet się o nich nie myśli

O czym się nie myśli?

"W Anglii ludzie starają się być błyskotliwi przy śniadaniu. To straszne. Tylko głupcy są bowiem błyskotliwi o tej porze." Oscar Wilde
24-10-2011 13:41 
 Ocena 2 na 2
Artur@R (7115 punktów)
>>.... pójdę dalej...i nawet się o nich nie myśli
>O czym się nie myśli?

"krzyżyk" za czujność i błyskotliwość (mam nadzieję, że to nie ta "przy śniadaniu" )

Wyjaśnienie (kontekst) dla czytających w trakcie śniadania : na tym portalu (tak ufam) nie piszemy i nie myślimy o ludzkich czynach w kategorii "grzechu"

"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365