> >.... pójdę dalej...i nawet się o nich nie myśli  > O czym się nie myśli?  "krzyżyk" za czujność i błyskotliwość (mam nadzieję, że to nie ta "przy śniadaniu"  ) Wyjaśnienie (kontekst) dla czytających w trakcie śniadania  : na tym portalu (tak ufam) nie piszemy i nie myślimy o ludzkich czynach w kategorii "grzechu" 
"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
|