Dyskutuję sobie z ludźmi w Oślej ławce, ale po jakimś czasie zauważyłam, że nie dostaję powiadomień o udzielanych mi odpowiedziach. Jeśli jest to zamierzone, czego nie wykluczam, to może warto o takiej odmienności w tym dziale uprzedzić? Bo ostatecznie na odpowiedź naczekałam się nie ja, lecz moi zacni interlokutorzy.
W każdym razie jeśli jest to usterka, to niniejszym ją zgłaszam, a jeśli zwykła funkcjonalność - ogłaszam. |