www.youtub(*)?v=c0xxnFqdBCE&feature=related chciałbym usłyszeć Ciebie z tymi chłopakami. Ich hang i twoje "flety". Mieszkam na głębokiej prowincji, ale za koncert Ich i Ciebie razem dałbym dużo. Pomyśl...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Dzięki Keram! Właśnie dziś mam koncert, ale za wcześnie wstaję, żebym był bez obaw o jego jakość (składnia zdania poranna ) >Mój najnowszy materiał na YouTubie - www.youtube.com/watch?v=6_V0riNdzj0
Posłuchałam tego i innych Twoich muzycznych materiałów i... podziałało leczniczo Gorączka spadła. Piękne, uspokajające. Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.