Racjonalista - Strona głównaDo treści
Teherańska rura... POLECAM

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
15-10-2011 23:09batycola (6 punktów)Teherańska rura... POLECAM
Ocena 1 na 1
www.tvp.pl(*)o/limo-teheranska-rura/5249013

Mniej więcej tak to sobie zawsze wyobrażałem... dziś zobaczyłem to w tv i pierwszą moją myślą było by właśnie to tu zamieścić. Genialna wizja! Miłego seansu! (miałem nadzieje, że film zakończy się ślubem!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>www.tvp.pl(*)o/limo-teheranska-rura/5249013
>Mniej więcej tak to sobie zawsze wyobrażałem... dziś zobaczyłem to w tv i pierwszą moją myślą było
>by właśnie to tu zamieścić. Genialna wizja! Miłego seansu! (miałem nadzieje, że film zakończy się
>ślubem!
Podobało mi się te sexowne wcięcie na oczy. Takie odważne. Ślubem? Ot, konserwatysta się trafił. Swing hallelujah!


www.youtub(*)?v=8ycCV57VM6c&feature=related
batycola (6 punktów)
>>www.tvp.pl(*)o/limo-teheranska-rura/5249013
>>Mniej więcej tak to sobie zawsze wyobrażałem... dziś zobaczyłem to w tv i pierwszą moją myślą było
>>by właśnie to tu zamieścić. Genialna wizja! Miłego seansu! (miałem nadzieje, że film zakończy się
>>ślubem!
>Podobało mi się te sexowne wcięcie na oczy. Takie odważne. Ślubem? Ot, konserwatysta się trafił. Swing hallelujah!
>
www.youtub(*)?v=8ycCV57VM6c&feature=related


Ślubem ironizowałem i nawiązywałem do pewnego dowcipu. Jestem młody...dlatego wolę świeżynki od konserw
16-10-2011 01:40 
 Ocena 1 na 1
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Ślubem ironizowałem i nawiązywałem do pewnego dowcipu. Jestem młody...dlatego wolę świeżynki od konserw
Bluznisz chłopie, bluznisz. Ale wszystko przed Tobą.


www.youtub(*)?v=8ycCV57VM6c&feature=related
batycola (6 punktów)
Tu zamieszczam lepszy link bo na tamtym reklamy trwają 3 dni...

humor.pl/f(*)ka_rura_2_czyli_iranski_pornos

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365