Aby dostać się do listy wątków założonych przeze mnie muszę przejść następującą ścieżkę: Twoje konto->Moje wypowiedzi->Moje wątki. Proponuję, aby "Moje wątki" znalazły się na tym samym poziomie co "Moje wypowiedzi", a więc aby link do nich był widoczny na stronie "Twoje konto". Nie widzę powodu, dla którego zakładane wątki miałyby być umieszczone "niżej/głębiej" niż "Moje wypowiedzi", czyli lista moich postów. Wręcz przeciwnie - uważam, że zakładane wątki są ważniejsze niż posty pod cudzymi wypowiedziami. Wnioskuję zatem o dodanie do strony "Moje konto" odnośnika/ikonki kierującej do listy wątków użytkownika forum. |