Racjonalista - Strona głównaDo treści
Krótki film o ciekawym wokaliście

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
12-09-2021 16:43MaxGolonko3 (3459 punktów)Krótki film o ciekawym wokaliście
PIS nienawidzi nauki i degraduje ją w szkolnictwie jak tylko może ponieważ nauka obaliła Biblię odkryciem ewolucji i niedawnego przodka naszego gatunku - australopiteka.

Dlatego, mimo, że PIS lansuje obecnie taką muzykę to akurat tego artystę potraktuje z nieufnością, a jakby tu nastąpił prawdziwy PISLAM - o jakim marzą znani nam wysoko postawieni pisdewoci - to by tego wokalistę legalnie wsadzono na długie lata do więzienia za popularyzację herezji - idei życia ludzi poza Ziemią.

To tutaj, według Ewangelii, ludzkość ma grzecznie czekać na biblijny Koniec Świata, a nie uciekać na inne planety.

Znakomita popularyzacja nauki i sprzętu astro-hobbystycznego (dobry - znam się na tym) została przemycona w króciutkim filmie o wybitnie uzdolnionym wokaliście.

Pierwsze zdanie, które zaśpiewał w normalnym tempie udowadnia, że jest to znakomity wokalista.

Potem popisuje się tempem disco-polowym ale to jest żart; IMHO.

youtu.be/3I5fY1vgzO4

Szczęki, ręce i inne członki opadają - no może poza jednym.


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)śmieć bezkulturny
>PIS nienawidzi nauki i degraduje ją w szkolnictwie jak tylko może ponieważ nauka obaliła Biblię
>odkryciem ewolucji i niedawnego przodka naszego gatunku - australopiteka.
>Dlatego, mimo, że PIS lansuje obecnie taką muzykę to akurat tego artystę potraktuje z nieufnością, a
>jakby tu nastąpił prawdziwy PISLAM - o jakim marzą znani nam wysoko postawieni pisdewoci - to by
>tego wokalistę legalnie wsadzono na długie lata do więzienia za popularyzację herezji - idei życia
>ludzi poza Ziemią.
>To tutaj, według Ewangelii, ludzkość ma grzecznie czekać na biblijny Koniec Świata, a nie uciekać na
>inne planety.
>Znakomita popularyzacja nauki i sprzętu astro-hobbystycznego (dobry - znam się na tym) została
>przemycona w króciutkim filmie o wybitnie uzdolnionym wokaliście.
>Pierwsze zdanie, które zaśpiewał w normalnym tempie udowadnia, że jest to znakomity wokalista.
>Potem popisuje się tempem disco-polowym ale to jest żart; IMHO.
>youtu.be/3I5fY1vgzO4
>Szczęki, ręce i inne członki opadają - no może poza jednym.
>
>

Proszę nie kalać działu "Kultura" śmieciem jak podlinkowany.
MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: śmieć bezkulturny
>Proszę nie kalać działu "Kultura" śmieciem jak podlinkowany.

Tak jak pisałem. Zamiast klasycznego disco-polo gdzie facet podrywa w kawiarni kobiete a potem tańczą w typowym, banalnym miejscu,
tutaj ktos wykonal ogromną pracę bo pokazal dobry sprzęt astronomiczny amatorski
oraz sceny z wyprawy na Marsa.

Brawoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!

Jak juz w wielu miejscach wykazałam Armnius sprzyja władzy Kleru i PIS i Rydzyka więc nic dziwnego że na słowo nuaka reaguje jak Kler i PIS czyli nieufnie lub omijająco (podobnie jak pisrydzyki na slowo "ekologia/ekolog")

A o gustach się nie dyskutuje.

pzdr

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365