A ja mam z tym mały problem. Chcac obserwowac przestrzen widze tylko kolorwe kreski, gdzie sa pozaznaczane poszczegolne gwiazdozbiory. Natomiast gdy chce zobaczyc zjdecie jakiegos obiektu widze tylko czarny ekran. Co jest tego przyczyna? Niewydolna karta graficzna? Brak sterowników? Pomóżcie.
Gary.
|