Racjonalista - Strona głównaDo treści
Polska jest wspólną wartością

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
19-10-2011 17:35Koraszewski (82900 punktów)Polska jest wspólną wartością
Ocena 12 na 12
Polska jest wspólną wartością, a krzyż w Sejmie wisi na właściwym miejscu:



Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan Res (4015 punktów)
>Polska jest wspólną wartością, a krzyż w Sejmie wisi na właściwym miejscu

Oczywiście, ale - żeby było jasne - nad drzwiami po prawej umieścimy rybkę Darwina z napisem: "BOGA NIE MA".
Wtedy wykres się zmieni, lecz to najmniej ważne.
ropuszka (154 punktów)
>Polska jest wspólną wartością, a krzyż w Sejmie wisi na właściwym miejscu

Skoro krzyż po cichaczu był zawieszony to teraz po cichaczu trzeba go zdjąć
20-10-2011 11:03 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)

>Skoro krzyż po cichaczu był zawieszony to teraz po cichaczu trzeba go zdjąć

Sie nie da, patyki są monitorowane.
ropuszka (154 punktów)
>>Skoro krzyż po cichaczu był zawieszony to teraz po cichaczu trzeba go zdjąć
>Sie nie da, patyki są monitorowane

No i co z tego że jest monitoring
Nagrało się jak go wieszali ( i o mało co z drabiny byłby nur na ziemię, hehe) Niech się też nagra jak zdejmują te deseczki znad drzwi. Ja na ochotnika nawet mogę na klamce stanąć i podskoczyć, jeśli drabiny nie dadzą
Selanos (12869 punktów)
Byłem w zeszłym roku na wycieczce w sejmie, dzisiaj się zastanawiam, co by było, gdybym najzwyczajniej w świecie, ten krzyż wtedy zdjął i zabrał. Czy można mnie o coś oskarżyć? O kradzież? A czemu? To jest czyjaś własność? Na pewno nie sejmu, bo został zawieszony cichcem, przez posła, który na dodatek spadł przy tym z drabiny, uszkadzając drzwi. Więc to jest własność posła? Skoro od iluśtam lat, on się tym nie interesuje, to jest to raczej mienie porzucone. Znieważanie symboli religijnych? Nie, ja chciałbym to tylko wziąć, mogę potem nawet oddać do jakiegoś kościoła, za przeproszeniem, podcierać się tym nie zamierzam, więc o żadnym znieważaniu nie może być mowy.

Koleżanki i koledzy ateiści, czy wybieramy się na wycieczkę do sejmu?

Na miejscu tych wszystkich, którzy są w sejmie i na co dzień głośno mówią w telewizorze o zdjęciu tego krzyża, wyskoczyłbym z innym apelem. Właściwie to nie z apelem, z inicjatywą. Otóż zawiesiłbym jakiś symbol religijny, powiedzmy latającego potwora spaghetti, nad drugimi drzwiami, cichcem, w nocy, na upartego można znowu rozwalić tym razem drugie drzwi. Jak ktoś to spróbuje zdjąć, to z poważną miną, STRAJK, PROKURATURA, STRASBURG, TVN, POLSAT i cholera wie co jeszcze. Przecież to zamykanie wyznawców latającego potwora spaghetti w getcie, dyskryminacja, znieważanie symbolu religijnego....
20-10-2011 10:07 
 Ocena 1 na 1
facet (344 punktów)

>Koleżanki i koledzy ateiści, czy wybieramy się na wycieczkę do sejmu?

Kurczę, nie sięgniemy. I dosłownie i w przenośni...
20-10-2011 11:01 
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)

>Koleżanki i koledzy ateiści, czy wybieramy się na wycieczkę do sejmu?
A w życiu! Żeby coś paskudnego się przyczepiło, jak to w bagnie?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
20-10-2011 19:56 
 Ocena 3 na 3
DyktaFon (9281 punktów)
>>Koleżanki i koledzy ateiści, czy wybieramy się na wycieczkę do sejmu?
>A w życiu! Żeby coś paskudnego się przyczepiło, jak to w bagnie?

Natchnęło mnie to boskim pomysłem: słyszał ktoś o kornikach? Wystarczyłoby trochę tych zwierzątek (oczywiście wcześniej nie ochrzczonych!) napuścić na krzyż i spokojnie czekać (słuchając przy tym takiego chrum, churm...)
20-10-2011 20:08 
 Ocena 1 na 1
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>>>Koleżanki i koledzy ateiści, czy wybieramy się na wycieczkę do sejmu?
>>A w życiu! Żeby coś paskudnego się przyczepiło, jak to w bagnie?
>Natchnęło mnie to boskim pomysłem: słyszał ktoś o kornikach? Wystarczyłoby trochę tych zwierzątek (oczywiście wcześniej nie ochrzczonych!) napuścić na krzyż i spokojnie czekać (słuchając przy tym takiego chrum, churm...)
Eee, zrobiliby z tego zabytek klasy -1 i wtedy żadna siła go nie ruszy. Na korniki są środki, w odp. momencie sojuszników załatwiliby bez mydła.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365