Tu i ówdzie na tymże dostojnym forum uzyskuję komunikat "Aby używać tej funkcji, należy posiadać konto przynajmniej od dwóch dni, mieć nieujemne saldo punktowe, przynajmniej jedną wypowiedź na Forum oraz potwierdzony adres e-mail" Mam pierwsze, drugie i trzecie natomiast nie mam pojęcia JAK się robi czwarte. POMOCY  PS Jeśli to było już gdzieś poruszane, proszę o wybaczenie - nie znalazłem. |