> Pod artykułem "Czy ewolucja mogła wyprodukować dobro?" wyświetla mi się tylko 6 pierwszych> komentarzy.> www.racjonalista.pl/kk.php/s,7905-Mam to samo. Wczoraj usiłowałem zamieścić swój. Poszedł tylko tytuł. Próbowałem ponownie jeszcze 2 razy i był komunikat, że komentarz poszedł, ale nic nie było widać. Nie mogę odczytać dalszych komentarzy ani umieścić swojego.
Jakości rozumu nie należy mierzyć ilością wiedzy, lecz stosunkiem do prawdy.
|