> Takie są uroki demokracji.Dodam cichutko, że demokracji w naszym wykonaniu. Czy jest jeszcze jakiś kraj, który ma tyle "furtek" w prawie? > W ten sposób osobą namaszczona przez społeczeństwo może zostać skończona szuja, którą prokurator (prokuratorzy) "ganiają i dopaść nie mogą" lub człowiek który onegdaj "siedem wsi spalił". Lepsze jednak to niż konieczność dowodzenia, że "nie jest się wielbłądem".> Szczęściem pomimo zatarcia zazwyczaj ludzie pamiętają kto/co zacz ten i ów.  Cóż, nasi politycy będą baczniej się kamuflować. Jeśli dalej będą chcieli "świecić" za naszą kasę. Nie ma ci u nas kultury politycznej, oj nie ma.  Jeśli sami, ci nasi "wybrańcy", nie chcą być uczciwi, należy im patrzeć na ręce. Choćby po to, żeby sie później nie wstydzić. Pozdrawiam.
"Niestety, racja głupszego lepszą u nas bywa" K. Słomiński.
|