Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie PSR Wrocław 22 września. Temat "Nowe średniowiecze?'

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
16-09-2011 07:32Jacek Tabisz (30006 punktów)Spotkanie PSR Wrocław 22 września. Temat "Nowe średniowiecze?'
Ocena 4 na 4
Dnia 22 września, o godzinie 18.00, we wrocławskim Falansterze (ul. św. Antoniego) odbędzie się spotkanie PSR Wrocław. Głównym punktem naszego programu będzie dyskusja na temat - "Nowe Sredniowiecze?". Poprzedzi ją krótko Radosław S. Czarnecki, który poruszył ostatnio tą tematykę na portalu Racjonalista.pl w www.racjonalista.pl/index.php/s,35/d,2224 . Zapraszamy serdecznie, każdy może przyjść i wziąć udział w rozmowie na ten ciekawy temat!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sliwa (1382 punktów)Odp: Spotkanie PSR Wrocław 22 września. Temat "Nowe średniowiecze
Chętnie bym się zjawił, ale czwartek to dla mnie zbyt napięty dzień. Prośba o organizacje podobnych w weekendy.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Dziękuję wszystkim uczestnikom! Dyskusja była bardzo ciekawa. Ucieszyły mnie nowe twarze wśród starych bywalców, a i Falanster ma fajny klimat do takich spotkań. Zapraszam na następne spotkanie, o którym zaraz wkleję linka
23-09-2011 21:12 
 Ocena 3 na 3
G.Po. (90 punktów)
>(...) Dyskusja była bardzo ciekawa. Ucieszyły mnie nowe twarze wśród starych

Może ktoś z uczestników/organizatorów podzieliłby się wnioskami z dyskusji - treściami itp. w postaci artykułu - sprawozdania tak by i reszta Polski skorzystać mogła. A i ślad dla potomności by pozostał.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Myślimy nad tym i z pewnością zrealizujemy to w przyszłości. Póki co zarejstrowaliśmy naszą dyskusję, i mamy wstępną zgodę wszystkich uczestników na zamieszczenie tego materiału na przykład w projekcie typu "Radio Racjonalista". Tak aby osoby nie mogące dotrzeć do Wrocławia miały takie sieciowe słuchowisko.

Oczywiście pisemną syntezę też postaramy się zrobić.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365