Spotkanie było nad wyraz udane! Pomysły na temat edukacji nie dotyczyły tylko miejsca religii w szkole (czyli nie - miejsca), ale wielu zagadnień dotyczących jakości nauczania, propagowania całościowego spojrzenia na świat, łączenia zdobywanej wiedzy z wymiarem praktycznym etc. Mieliśmy też gościa, który nie był ateistą, miał za to sporo do powiedzenia na temat edukacji w Indiach ze szczególnym uwzględnieniem Rabindranatha Tagore. Wielu uczestników spotkania miało własne doświadczenia w dydaktyce. Znów zrealizowaliśmy materiał fonograficzny, który zamieścimy w sieci, jak tylko skończy się gorączka początku roku akademickiego.
Ogólnie - zapraszamy do Wrocławia na nasze spotkania! Jest naprawę super. Również Falanster to ciekawe miejsce. To taka kawiarnio - księgarnia. Lewicowo - feministyczna, nie boją się więc nas ani trochę (co nie znaczy, że wszyscy jesteśmy lewicowi - w najbliższym czasie Wojtek wygłosi obronę liberalizmu).
|