Drodzy Racjonaliści! Chciałbym zainteresować Was książką "Axis mundi", nad którą patronat objął portal racjonalista.pl. Wszyscy z Was, którzy interesują się historią Rzeczpospolitej szlacheckiej z czasów panowania Batorego, historią Anglii za panowania Elżbiety I Tudor a przede wszystkim lubią klimaty związane z ówczesnym postrzeganiem świata, gnozą, naukami tajemnymi oraz alternatywnym ujęciem Boga(oczywiście w racjonalnym ujęciu) nie powinni się zawieść. Będzie też sporo krwi i akcji... tak żeby się nie nudziło. Zapraszam na stronę poświęconą książce: www.axismundi.org.pl i zachęcam do aktywności na forum. Pozdrawiam Wiktor Trojan  |