ZAPROSZENIE: DEBATA OTWARTA DLA WSZYSTKICH, PROSZĘ PRZYJŚĆ WCZEŚNIEJ ! Debata odbędzie się 29 września, również o 19:00. Zapraszamy na nią przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych, które startują w wyborach po raz pierwszy i nie uzyskały dotąd weryfikacji wyborczej. Zaproszenia do dyskusji skierowaliśmy do liderów Polska Jest Najważniejsza, Ruchu Palikota, Polskiej Partii Pracy, a także Obywateli do Senatu. Zwycięzca tej debaty weźmie udział w debacie z liderami partii politycznych, które „bronią” miejsc w parlamencie wywalczonych w ostatnich wyborach. Zwycięzca zostanie wyłoniono poprzez głosowanie na sali i na Facebooku. Do relacjonowania debat zapraszamy wszystkie media. Projekt debata2011.pl honorowym patronatem objęła Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, jego organizatorami są: Stowarzyszenie MłodaRP (koordynator projektu) Parlament Studentów RP Niezależne Zrzeszenie Studentów Zrzeszenie Studentów Polskich Stowarzyszenie Projekt: Polska Fundacja Odpowiedzialność Obywatelska Samorząd Studentów UW Samorząd Studentów SGGW SKN Touching Europe, UW SKN Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej, UW linki: www.facebook.com/event.php?eid=152249971534288 ; debata2011.pl/ |