>>Znany grecki aktor odmówił występu w sztuce Joneesco "Nosorożec" , na którą mogli przyjść tylko zaszczepieni. Aris Servetalis uzasadniając swoją decyzję stwierdził, że "jesteśmy społeczeństwem indywidulanych jednostek, nie zaś stadem podzielonym na zaszczepionych i niezaszczepionych" >Niech zagra we wsi objętej ebolą lub w leprosarium
Zdaniem pana za mało jest odwagi w Jego postawie? Moim zdaniem wcale dużo - zważywszy na fakt że dla wielu ludzi stał się ad hoc "szwarccharakterem". Pan zdobyłby się na taką postawę? Liczę na to, iż odpowiadając na to pytanie, najsampierw przypomni pan sobie opinię pańskiej ulubionej poetki Szymborskiej - że tyle o sobie wiemy ile nas sprawdzono.
|