Racjonalista - Strona głównaDo treści
To prawda... szkodliwe, ale zawsze zostaje lewa ręka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-10-2011 20:08aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
To prawda... szkodliwe, ale zawsze zostaje lewa ręka
Mam taki oto dylemat. Nie uważam, żebym był zboczony, ale jestem bezgranicznie bujnięty w dwóch dziewczynach (obie to Afroamerykanki), w tym jednej transseksualistce MK. Jestem na tyle popaprany, aby wierzyć, że uda mi się im obu narobić dzieci. I tak...
Art. 23. KC pozwala mi wierzyć w cokolwiek mi godziwego się tylko chce wierzyć w imię ratowania mojego dobrego imienia, ale już Konstytucja mówi, że bozia kazała, aby był jeden tatuś, jedna mamuś i najlepiej dwójka dzieci. Mi to nie w smak.
Czy więc nie warto ująć w naszym genialnym prawodastwie (choć to pewnie stary problem), wszystkie dewiacje, zgodnie z któwymi nie wolno będzie tworzyć związków rodzinnych? Jak np. sado-masochizm, pedofilia, czy zoofilia, oraz inne udowodnione w zaciszu profesorskiego szkiełka i oka dewiacje? Może jestem i do bólu zdeprawowany, ale wk...wia mnie obecna regulacja prawna w tym temacie. Może i jestem niepoprawnym idealstą, ale uważam, że życie jest dla człowieka, a nie człowiek dla życia.
Oczywiście w przeciągu ostatnich minut dopracowałem się rozwiązania lepszego, niż ludzkość całą połowę wieczności do tej pory.
Małżeństwo to związek ludzi dorosłych, którego podstawą nie może być przemoc i gwałt.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

muladen (154 punktów)

>Może jestem i do bólu zdeprawowany, ale wk...wia mnie obecna regulacja prawna w tym temacie. Może i

Ja jestem zdeprawowany oburącz, prawica na temblaku.50lat młócki zrobiło swoje i też nie jestem skodyfikowany.
RX500 (1813 punktów)
(zablokowany)
> Małżeństwo to związek ludzi dorosłych, którego podstawą nie może być przemoc i gwałt.
-W sumie w czym masz problem, ciurlaj się z kim chcesz, po co ci do tego jakieś ustawy, paragrafy i inne pierdoły. Nikt ci do chałupy nie zagląda.
28-10-2011 20:35 
 Ocena 1 na 1
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
>> Małżeństwo to związek ludzi dorosłych, którego podstawą nie może być przemoc i gwałt.-W sumie w czym masz problem, ciurlaj się z kim chcesz, po co ci do tego jakieś ustawy, paragrafy i inne pierdoły. Nikt ci do chałupy nie zagląda.
Rozbija się o obywatelstwo. Tyle... Jest takie prawo, że mogę dostać obywatelstwo USA po dopłynięciu o własnych siłach do tamtejszego wybrzeża. Próbowałem. Stwierdziłem, że płynąłbym 10.000 lat i zamieniłbym się w wieloryba. Poza tym nie mam zamiaru się z tym chować i nie chcę, żeby moim dzieciom ktoś kiedyś powiedział "wszystko ładnie pięknie, tylko że Twój tatuś jest p*****lnięty".

Jego Najjaśniejsza Mość Imperator Świata, Wszechświata i Okolic o imieniu ponad wszelkie imiona.. którego Wszechświat sięga tak daleko, jak Jego wyobraźnia. Ten, który zwykł mawiać "Jam Prawem ponad Prawem i Lewem. Wiem wszystko, bo nie wiem nic...
astrotaurus (12445 punktów)
> Stwierdziłem, że płynąłbym 10.000 lat i zamieniłbym się w wieloryba.
No to jazda! Byłaby to rewolucja w ewolucji!

>Poza tym nie mam zamiaru się z tym chować i nie chcę, żeby moim dzieciom ktoś kiedyś powiedział "wszystko ładnie pięknie, tylko że Twój tatuś jest p*****lnięty".
Hmmm... ambitnie!


Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
RX500 (1813 punktów)
(zablokowany)
>Rozbija się o obywatelstwo. Tyle... Jest takie prawo, że mogę dostać obywatelstwo USA po dopłynięciu o własnych siłach do tamtejszego wybrzeża. Próbowałem. Stwierdziłem, że płynąłbym 10.000 lat i zamieniłbym się w wieloryba. Poza tym nie mam zamiaru się z tym chować i nie chcę, żeby moim dzieciom ktoś kiedyś powiedział "wszystko ładnie pięknie, tylko że Twój tatuś jest p*****lnięty".
-Hmm, a jest?
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
>-Hmm, a jest?
Jak jasny gwint!


Jego Najjaśniejsza Mość Imperator Świata, Wszechświata i Okolic o imieniu ponad wszelkie imiona.. którego Wszechświat sięga tak daleko, jak Jego wyobraźnia. Ten, który zwykł mawiać "Jam Prawem ponad Prawem i Lewem. Wiem wszystko, bo nie wiem nic...
muladen (154 punktów)
>>-Hmm, a jest?
>Jak jasny gwint!
Z wypowiedzi wynika, że nie tylko jest pierdalnięty ale mózg ma zalany produktami nadnercza.
28-10-2011 21:22 
 Ocena 1 na 1
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
>Z wypowiedzi wynika, że nie tylko jest pierdalnięty ale mózg ma zalany produktami nadnercza.
Rozkosz i cierpienie! Lejesz miód na moje skołatane serce.
A tak serio, to nie rozumiem dokąd to zmierza. Wydaje mi się, że powiedziałem w temacie ostatecznie coś bardzo ważnego. Nie wiem, może jakby to powiedział ktoś z większą ilością punktów za obecność, to być może dostałby lepsze komentarze? Chodzi o to, że konstytucja pieprzy w tym temacie i nawet kościół jest tu bardziej rzymski niż Rzymianie. Więc zamiast napierdzielać tego biednego osiołka, czyli mnie... proponuję odpowiedzieć na pytanie... Czy mamy dobrą konstytucję i jak ją zmienić? (Pytanie implikuje odpowiedź, same w sobie ją podając).


Jego Najjaśniejsza Mość Imperator Świata, Wszechświata i Okolic o imieniu ponad wszelkie imiona.. którego Wszechświat sięga tak daleko, jak Jego wyobraźnia. Ten, który zwykł mawiać "Jam Prawem ponad Prawem i Lewem. Wiem wszystko, bo nie wiem nic...
RX500 (1813 punktów)
(zablokowany)
>>-Hmm, a jest?
>Jak jasny gwint!
-Cóż, chyba nie jestem w stanie nic mądrego Ci doradzić. Czyń swoją powinność, na chwałę bożą!
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Już to pisałam, że 1000 lat w słodkim jarzmie Kościoła katolickiego, 123 lata niewoli pod zaborami i 50 lat pod Sowietami oduczyło Polaków poczucia i rozumienia co to znaczy wolność!

Dzisiaj to urzędnicy nam dyktują co nam wolno, a czego nie i z kim mamy a z kim nam nie wolno iść do łóżka.
Oczywiście de iure! A nie de facto.

Ale skąd się to draństwo pleni w UE, tzn. te idiotyczne przepisy to tego naprawdę nie wiem?


The only way to get rid of a temptation is to yield to it. Oscar Wilde.
aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
Nie mogę się nie zgodzić.

Jego Najjaśniejsza Mość Imperator Świata, Wszechświata i Okolic o imieniu ponad wszelkie imiona.. którego Wszechświat sięga tak daleko, jak Jego wyobraźnia. Ten, który zwykł mawiać "Jam Prawem ponad Prawem i Lewem. Wiem wszystko, bo nie wiem nic...
Kurczewski (2471 punktów)
Bogowie... oto święty mąż którego nie przeraża wizja posiadania dwóch teściowych. Panie, weź pan moją !

erka.ovh.org/
hototogitsu.blogspot.com/
Anna Salman (16360 punktów)
>... jestem bezgranicznie bujnięty w dwóch dziewczynach (obie to Afroamerykanki), w tym jednej transseksualistce MK. Jestem na tyle popaprany, aby wierzyć, że uda mi się im obu narobić dzieci.
Jest wyjście - Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich z główną siedzibą w Salt Lake City, Utah, USA

> Małżeństwo to związek ludzi dorosłych, którego podstawą nie może być przemoc i gwałt.
Niestety wtedy pod taką definicję można by podciągnąć każdy związek, w tym wędkarski lub zawodowy.
29-10-2011 19:28 
 Ocena 1 na 1
astrotaurus (12445 punktów)
>Niestety wtedy pod taką definicję można by podciągnąć każdy związek, w tym wędkarski lub zawodowy
No nie! Wędkarski ma na celu jawną przemoc i gwałt wobec ryb.
Zawodowy może nie tak jawnie, ale jednak - wobec pracodawców, ma się rozumieć.


Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
Anna Salman (16360 punktów)
>No nie! Wędkarski ma na celu jawną przemoc i gwałt wobec ryb.
>Zawodowy może nie tak jawnie, ale jednak - wobec pracodawców, ma się rozumieć.
OK, ale związek filatelistów już nie ...
29-10-2011 21:36 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)

>OK, ale związek filatelistów już nie ...
>
A walenie znaczka pieczęcią, to co? Toż to sadyzm czystej wody!
Anna Salman (16360 punktów)
>>OK, ale związek filatelistów już nie ...
>A walenie znaczka pieczęcią, to co? Toż to sadyzm czystej wody!
Myślałam, że filateliści zbierają znaczki i obchodzą się z nimi ostrożnie, a "walenie" dotyczy pracowników poczty, cóż ... w takim razie jedyne, co mi przychodzi do głowy, to Związek Wypędzonych (ale ich nie dotyczą nasze przepisy).

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365