> Założyłem bliźniaczy temat na forum katolik.pl .. po kilku godz. wątek wylądował w koszu... moderatorzy jedynie słusznej religii czuwają  A przecież prawda powinna obronić się sama. A więc prawda w oczy kłuje, prawda bywa była niewygodna. Należy się jednak z nią zmierzyć, odważnie stawić jej czoła. Dlaczego nie podejmą rzeczowej dyskusji na argumenty - próbowałeś zapytać? Dlaczego uciekają przed prawdą jak te szczury? Dlaczego tchórzą? - przecież wiara powinna dodawać im sił. Być może obawiają się, że "prawda ich wyzwoli" - wyzwoli ze złudzeń...  Pozdrawiam - Zbyszek 
Prawda jest jedna.
|