>Bo lubię się czasem pośmiać. Lubię dowcipy, lubię żartować i jestem normalnym w miarę wesołym facetem, a nie smutasem.
Ok, mam inne poczucie humoru.
>Nie widzisz w niektórych rysuneczkach głębokiej mądrości?
Nie, osiem lat temu te rysunki tez były cienkie.
|