Witam, Jestem stałym bywalcem tego portalu, przeważnie czytam artykuły tutaj zamieszczone ale już rzadziej biorę udział w dyskusjach. Na portalu bywa dużo osób, ma on też liczne grono stałych bywalców. Niestety ze smutkiem muszę stwierdzić że nasz portal się "zestarzał". Od kilku lat tak naprawdę nic tutaj nie było zmieniane i pod względem wyglądu przypomina bardziej portale z lat 90 niż to co można obecnie spotkać w sieci. Moje dodatkowe obawy budzi to że pod względem zabezpieczeń niestety też jest on na poziomie lat 90 (o czym nawet udało mi się przeczytać na wp.pl). O braku zabezpieczeń wspomniał też portal zaufanatrzeciastrona.pl ( zaufanatrz(*)owierzac-swoich-tajnych-hasel/) Więc chciałbym wygłosić apel do osoby zajmującej się stroną w kwestiach administracyjnych/diesignu aby może poświęciła jej trochę wolnego czasu w jakiś weekend  i ulepszyła frontend oraz zabezpieczenia Zatroskany:P |