>Byłoby miło ze strony autorów, gdyby nas już z listy usunęli. Od pewnego czasu wprowadzaliśmy jeszcze lepsze zabezpieczenie haseł i w tym momencie nie mamy już otwartej ich postaci.
Jak to nie macie, w tej chwili hasło-wytrych działa!
Oczywiście, ta furtka nie pozwala na jakieś paskudne działania, co najwyżej można komuś anonimowo naubliżać (ta anonimowość jest oczywiście pozorna). Pytanie, jakie zawsze w takich sytuacjach trzeba zadać, brzmi: "Czy to, co jest do ukradzenia, warte jest kosztów instalacji zamków i kłopotów z ich obsługą?"
Mod: Już nie powinno działać.
|