Państwo Koraszewscy są super. Zawsze wyczekuję następnych tłumaczeń i artykułów. Szkoda, że tak daleko mieszkają. Zazdroszczę wszystkim, którzy utrzymują znajomość z panią Małgorzatą i panem Andrzejem.
Ignoramus et ignorabimus? Nonsense! Wir müssen wissen. Wir werden wissen!
|