>To już kiedyś było i dało radę to rozwiązać. Czy można ponownie? >No chyba, że to tylko u mnie. Jeszcze w lipcu dostawałem dobrą informację o odpowiedziach na moje posty i kto mnie oceniał. Uważam to za dobrą praktykę. Gdy zmieniłem operatora, który zaraz zamknął mi skrzynkę mailową napisałem do redakcji portalu, że proszę o przesyłanie tych informacji na nowy adres. Tutaj jednak nie dostałem ani odpowiedzi, ani tych informacji. Szkoda bo to było dobre.
|