Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przestępstwa, procesy i naganne zachowania księży!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
04-05-2009 23:55Climber (3006 punktów)Przestępstwa, procesy i naganne zachowania księży!
Ocena 3 na 3
Takiego wątku chyba nie ma, więc trzeba było go wreszcie założyć.

Niech każdy coś wrzuci to poznamy obraz polskich duchownych. Zobaczymy ile jest rzekomych "wyjątków" spośród czystego katolickiego duchowieństwa.

Tylko linki i ewentualnie krótkie komentarze.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

G.K. (1679 punktów)
05-05-2009 11:11 
 Ocena 2 na 2
Przemysław Biegański (845 punktów)
Ależ to wynik zorganizowanego ataku na naszą świętą matkę Kościół! Za tym wszystkim stoją wiadome siły! Polskojęzyczne media i żydowscy liberałowie!

oczywiście ironizuję. Ale taka jest odpowiedź na te relacje zarówno ze strony kleru jak i szarej masy moherowej...
Climber (3006 punktów)

www.gp24.p(*)AID=/20090504/SLUPSK/821365006

Wyrok 3,5 roku więzienia za namawianie do samobójstwa, wydany przez Sąd Okręgowy w Słupsku.


"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
szperacz (2861 punktów)
>Niech każdy coś wrzuci to poznamy obraz polskich duchownych.

Jedna z "lżejszych" informacji. Walka o kasę między sektami.
wiadomosci(*)w.,wid,11094863,wiadomosc.html
Climber (3006 punktów)
wiadomosci(*),11121868,wiadomosc_prasa.html

Ksiądz kombinuje jak wyciągnąc kaskę od dzieci (Lubuskie).


"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
Toma Cruz (390 punktów)
>wiadomosci(*),11121868,wiadomosc_prasa.html
>Ksiądz kombinuje jak wyciągnąc kaskę od dzieci (Lubuskie).
>
"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)



Nieźle, dzieci składają się na kościół (czy też Kościół?). A może jeszcze ogólnonarodowa krucjata dzieci do Strefy Gazy?
Climber (3006 punktów)
wiadomosci(*),ofiary_kosciola,kioskart.html

Proces o molestowanie seksualne dzieci w Wielkiej Brytanii.


"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
(Alicja)Duda (25557 punktów)
mystified (162 punktów)
wyborcza.pl/1,75248,1241556.html

Ciekawe co na to powie Elbrus8?

Jak mało jeszcze wiemy na temat podobnych sytuacji na całym świecie? Właśnie słucham audycji w Tok Fm na ten temat. Przypomina mi się, jak Elbrus8 pisał, jak KK pomaga, zakłada ośrodki pomocy dla różnych potrzebujących a wygląda na to, że ci ludzie niekoniecznie mają tam jak w raju...
Climber (3006 punktów)
Wykorzystywanie dzieci we Włoszech

www.anduk.(*)edofilski-we-wloskim-kosciele/

"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
Climber (3006 punktów)
Dwóch księży wykorzystuje dzieci w Irlandii

fakty.inte(*)sciele-biskup-ustepuje,1271253

"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
pavvel (8272 punktów)
Bez linku, tylko komentarz.
A raczej smutny dowcip z życia.

- Jaka jest w Polsce kara za pedofilię?
- Przeniesienie do innej parafii.


Jak powstawał dowcip, wiedzieliśmy coś o zajściach głównie z własnego podwórka.
Teraz widać, że nie jesteśmy wyjątkowi.
Climber (3006 punktów)
Ksiądz w Szczawnicy molestował 13latkę


"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
Climber (3006 punktów)
Franciszkanin z Pakości aresztowany. Podejrzany o molestowanie chłopca.

tutaj

"Jeżeli jedna osoba ma jakieś urojenia, nazywamy to szaleństwem. Jeżeli wiele osób cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religią." (Robert Pirsig)
Climber (3006 punktów)
Climber (3006 punktów)

Po co być katolikiem? I tak cię ksiądz oleje jeśli nie przyjmujesz kolędy!

tu


17 lutego Dzień Pamięci Ofiar Kościoła katolickiego. zobacz tutaj
Climber (3006 punktów)

Ksiądz do spółki z rodzinką odpowiedzialny za znęcanie się nad kobietą? Ach ta miłość katolicka

limanowa.in./wydarzenia,72.html


Nie biorę udziału w wątkach gdzie jest więcej niż 100 postów, bo wiesza mi się "najlepszy mobilny internet"
Zajrzyj jeszcze tutaj

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365