Dziękuję Małgorzato! Mało kto włożył tyle pracy w świecką, ateistyczną, racjonalną Polskę!  Czekamy na kolejne 1000!!  Do osób, którym brakuje prawa do komentarzy: teksty zamieszczane przez Małgorzatę to tłumaczenia z autorów, którzy nie są obecni na Racjonaliście jako dyskutanci, bo nie znają choćby polskiego. Autorzy Ci często przedstawiają rzeczy mało znane w Polsce, zaś niektórzy komentatorzy mają na celu podważanie informacji podawanych przez autorów. Kto ma w tym momencie sprostować? Autor nie może, bo nie zna polskiego, Małgorzata nie może, bo tłumaczy kolejne teksty. Można natomiast o wszystkim dyskutować na forum.
|