>Może dlatego, że w "Oślej ławce" po roku posty i tak znikają, w tej chwili najstarszy post w tym dziale ma datę 18 lutego 2012 roku. Ciekawe, że żaden zapis regulaminu forum nie mówi nic na temat usuwania wątków z tego działu.
Uwielbiam ludzi. Ich wygląd, ich sposoby myślenia, ich poglądy. Dlaczego? Bo uwielbiam się śmiać.
|