>Pisownia przypadkowa. >Nie wiem mógłbym przytaczać argumentu pałskiej ziemi ale chyba nie o to chodzi w zapzeczaniu. Wojna >religijna to nie mit, a moze? A co jeśli każdy przegrywa bo chodzi o wiarę, co moze być sensem >życia? >W płaskiej ziemi, chodzi o to samo. Więc enjoy.
#przeczytaj zamiast tekstu najilniejszą argumentacje, jeśli potrafisz wymyślić
|