Co kraj to obyczaj ale wszędzie widać wciskanie religii do wszystkiego. Na szczęście mamy jeden normalny miesiąc. Znajomy podpowiedział mi nową świecką tradycję. Ja kupuję ten pomysł i Wam podpowiadam: Lipiec miesiącem ateizmu w Polsce Jest to zresztą znakomity miesiąc na miłość bez kościelnego ślubu   |