Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czas był juz najwyższy na cud...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-10-2007 09:45Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
Czas był juz najwyższy na cud...
... i oto mamy.

Cud w czas wyborów i z okazji wyborów, jak twierdzą wtajemniczeni.

miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4542219.html

Pozostawię bez komentarza, bo brak mi słów.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kszan (559 punktów)
Co w tym takiego dziwnego? Po wprowadzeniu śroków typu Mr Muscle zniknęła z szyb i zaczęła pojawiać się na drzewach. Próbowała na samochodach ale są myjki ciśnieniowe.
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Co w tym takiego dziwnego? Po wprowadzeniu śroków typu Mr Muscle zniknęła z szyb i zaczęła pojawiać się na drzewach. Próbowała na samochodach ale są myjki ciśnieniowe.

Ja sie nie dziwię, ja załamuję ręce i rwę włosy z głowy (ale tylko te siwe!).
Są dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota, ale co do wszechświata - nie ma pewności.


"Wizards don't believe in gods in the same way that most people
don't find it necessary to believe in, say, tables."
Terry Pratchett "Reaper Man"
Piotrek Karwala (451 punktów)
Oni się pomylili... To drzewo ze śmiechu płacze.
Fidel (4130 punktów)
A ja tam widzę...ale czarnego luda...brrrry.


A jednak się kręci Słońce dookoła Ziemi
Zaświadczą o tym księża palcami swemi
K. Staszewski
diogenes (42753 punktów)
>Pozostawię bez komentarza, bo brak mi słów.

widziałem kiedyś podobne objawienie...
wtedy chodziło o wizerunek matki boskiej, który w dziupli drzewa zobaczyła pacjentka szpitala. najechało się ludzi, najechało. milicja (wtedy jeszcze) zarobiła krocie na mandatach.
widać białoszewski (ten miron) ma rację:
co jakiś czas babom odnawia się
obraz
mohawk (2936 punktów)
>miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4542219.html

O w mordę! W Warszawie taki obciach...
Sumelka (115 punktów)
>O w mordę! W Warszawie taki obciach...

W Stolicy? w Warszawie takie rzeczy? To musi być jakieś przekłamanie .
Sumelka (115 punktów)

>O w mordę! W Warszawie taki obciach...

W Stolicy? w Warszawie takie rzeczy? w naszej wizytówce, do której z zachodu prowadzą rozkopane drogi? To musi być jakieś przekłamanie .
yasiu (38 punktów)
"ale wierzyć trzeba"
eh, szkoda gadać.....
od maleńkości wpojone, od maleńkości. takich poglądów nie da się wykorzenić wśród dorosłych. chyba trzeba walczyć o to, żeby nie przenosili choroby na dzieci... tylko jak?...

pozdrawiam
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>"ale wierzyć trzeba"
>eh, szkoda gadać.....
>od maleńkości wpojone, od maleńkości. takich poglądów nie da się wykorzenić wśród dorosłych. chyba trzeba walczyć o to, żeby nie przenosili choroby na dzieci... tylko jak?...

Jak tu walczyć z zarażaniem przez pojedyncze osoby kiedy dzieciaki są infekowane instytucjonalnie.
Od przedszkola sie je trenuje w wypatrywaniu nadprzyrodzonych mocy. Czym skorupka za młodu nasiąknie...


"Wizards don't believe in gods in the same way that most people
don't find it necessary to believe in, say, tables."
Terry Pratchett "Reaper Man"

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365