> Jak oceniasz swojego proboszcza?.
Nie oceniam gościa bo go nie znam, a poznam jak pofatyguję się na plebanię z... aktem apostazji! Dopiero wtedy i w zależności od sposobu zachowania urzędnika pana B. wobec pt. klienta będę mógł wystawić takowemu cenzurkę.
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
|