Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Duchy Goi" w TVP2 - czyżby coś zaczynało pękać?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
25-01-2012 20:45slik (20011 punktów)"Duchy Goi" w TVP2 - czyżby coś zaczynało pękać?
Ocena 7 na 7
Jutro - w czwartek o 21:40 w TVP2 będziemy mogli obejrzeć "Duchy Goi" - dramat historyczny USA/Hiszpania z 2006 w reżyserii Milosza Formana. W jednej z głównych ról zobaczymy dorosłą już Natalii Portman, znaną z dziecięcej roli w "Leonie Zawodowcu"

Mam nadzieję, że nie będzie telefonu z Epidiaskopu i wstrzymania emisji filmu, który przez wierzących może być odebrany jako antykatolicki (i słusznie)

Do dobrych wieści z TVP można dodać zapowiedź zakończenia "Plebanii" - na czacie "Między Niebem a Ziemią" - żałoba
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

slik (20011 punktów)
>Jutro - w czwartek o 21:40 w TVP2 będziemy mogli obejrzeć "Duchy Goi"
No, ciekawe Panie Moderatorze, kto tu to znajdzie...
Ale powodzenia życzę!
26-01-2012 13:12 
 Ocena 1 na 1
kognitywista (3391 punktów)
Ja znalazłem
Dzięki za cynk
26-01-2012 14:21 
 Ocena 2 na 2
slik (20011 punktów)
>Ja znalazłem
>Dzięki za cynk
A proszę bardzo!
Sądzę że wczoraj znalazło to więcej ludzi, bo przez godzinę aż czworo podziękowało plusami. Potem wątek dopadł Moderator i zawlókł go w jakieś forumowe krzaczory
Efekt jest taki, że dzisiaj chyba tylko Ty go przyuważyłeś!
Ale już mu po chrześcijańsku wybaczyłem!
Tomek Fiedorek (5805 punktów)
>Efekt jest taki, że dzisiaj chyba tylko Ty go przyuważyłeś!
>Ale już mu po chrześcijańsku wybaczyłem!
Slik, for god sake, myślę że forumowicze nie omijają działów. Twój wątek jest na widoku więc, chyba nie jest źle
Właśnie się zastanawiam, czy wygonić moje małolaty z jakiegoś 4fun czy coś i obejrzeć, bo w sieci grzebać jakoś ni mam weny, a na książkę trochę późno. Późno, bo jak zacznę, to...
slik (20011 punktów)
>Właśnie się zastanawiam, czy wygonić moje małolaty z jakiegoś 4fun czy coś i obejrzeć, bo w sieci grzebać jakoś ni mam weny, a na książkę trochę późno. Późno, bo jak zacznę, to...
Właśnie trwa
26-01-2012 23:24 
 0 na 2
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Efekt jest taki, że dzisiaj chyba tylko Ty go przyuważyłeś!

Ja też. Dzięki .

Nie ma niczego, czego pragnąłbym bardziej niż mieć meduzę nazwaną moim nazwiskiem. (Frank Zappa)
Głąbiński (3538 punktów)
>... kto tu to znajdzie...
Nie znalazłem tutaj, ale trafiłem na film przypadkowo. Mocna rzecz, ale nie jako propagujący jakikolwiek światopogląd, lecz przez swój artyzm i humanizm. Refleksje po obejrzeniu podobne do tych po filmie "Imię róży".

Stach M. G.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365