> Efekt jest taki, że dzisiaj chyba tylko Ty go przyuważyłeś!> Ale już mu po chrześcijańsku wybaczyłem!  Slik, for god sake, myślę że forumowicze nie omijają działów. Twój wątek jest na widoku więc, chyba nie jest źle  Właśnie się zastanawiam, czy wygonić moje małolaty z jakiegoś 4fun czy coś i obejrzeć, bo w sieci grzebać jakoś ni mam weny, a na książkę trochę późno. Późno, bo jak zacznę, to...
|