Dziś, przeglądając pobieżnie wiadomości natknąłem się na wiadomość o śmierci Ireny Jarockiej. Szczerze mówiąc jestem w szoku, wg mnie media jakoś to słabo zakomunikowały tą smutną wiadomość. Przypomnę, że o ś.p.Violce Villas mówiło się i czytało przez długie tygodnie. Uważam, że to trochę nie w porządku. Tak czy siak, żal mi kobiety jakoś... Spoczywaj w pokoju! [*] www.youtub(*)?v=_1r3dVIIGWk&feature=related |