 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-06-2015 17:34 | filomata91 (7 punktów) | Pamiętna lekcja w.o.s,u
4 na 4 | Historia ta miała miejsce na lekcji w.o.s,u. Nauczyciel tłumaczył nam , że "dzień, który dzisiaj mamy będzie dniem końca świata " , a tak się składało , że była data 06.06.2006 i facet w liczbach zobaczył diabełka. Mało tego chciał narysować nam na tablicy pentagram, ale toszeczkę mu się pomyliło, ponieważ zamiast pentagramu pojawiła się gwazda Dawida z flagi Izraela. Absurd!
"Prosciej rozbić atom ,niż obalić zabobon"A.Einstein
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Wenancjusz (16441 punktów) | >Historia ta miała miejsce na lekcji w.o.s,u. Nauczyciel tłumaczył nam , że "dzień, który dzisiaj >mamy będzie dniem końca świata " , a tak się składało , że była data 06.06.2006 i facet w liczbach >zobaczył diabełka. Mało tego chciał narysować nam na tablicy pentagram, ale toszeczkę mu się >pomyliło, ponieważ zamiast pentagramu pojawiła się gwazda Dawida z flagi Izraela. Absurd! >"Prosciej rozbić atom ,niż obalić zabobon"A.Einstein > Dokąd zabrnie nasza "oświata" na lekcjach religii i przy takich "nauczycielach"? Co na to MEN? Jaki jest system kwalifikacji nauczycieli? TOTALNY OBŁĘD A RACZEJ KLĘSKA!
Ich bin besser als mein Ruf
|
|
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) |
Twój wielce czcigodny nauczyciel na pewno miał rację, ale na skutek precesji i recesji, triangulacji i rotacji 06.06.2006 r. wypada kiedy indziej, a dokładnie - 23.09.2015 r. Oj, zobaczysz, co się wtedy będzie działo! (O ile dożyjesz). A co do "gwiazdy Dawida", to zwana jest ona również "pieczęcią Salomona": pl.wikiped(*)3l_Izraela)#Salomon_i_demonyZ jakiegoś tajemnego powodu, "ci których imienia nie wolno głośno wymawiać", woleli tę pierwszą nazwę, a szerokim łukiem omijali drugą. Tobie to nie musi dawać do myślenia. Patrzyli, a nie widzieli. Słuchali, a nie rozumieli...
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
|
|
| oportunista (1711 punktów) | Nie mam pojęcia co chciałeś nam przekazać tym tekstem, ale mnie wyświetliła się pod nim relkama CZAKRA 7 - kliknij a dowiesz się więcej. No tak, w sumie z czegoś trzeba żyć.
|
|
| Kalasznikov (17 punktów) | >Historia ta miała miejsce na lekcji w.o.s,u. Nauczyciel tłumaczył nam , że "dzień, który dzisiaj >mamy będzie dniem końca świata " , a tak się składało , że była data 06.06.2006 i facet w liczbach >zobaczył diabełka.
Czy to przypadkiem katecheta nie był?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|