Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pamiętna lekcja w.o.s,u

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
06-06-2015 17:34filomata91 (7 punktów)Pamiętna lekcja w.o.s,u
Ocena 4 na 4
Historia ta miała miejsce na lekcji w.o.s,u. Nauczyciel tłumaczył nam , że "dzień, który dzisiaj mamy będzie dniem końca świata " , a tak się składało , że była data 06.06.2006 i facet w liczbach zobaczył diabełka. Mało tego chciał narysować nam na tablicy pentagram, ale toszeczkę mu się pomyliło, ponieważ zamiast pentagramu pojawiła się gwazda Dawida z flagi Izraela. Absurd!

"Prosciej rozbić atom ,niż obalić zabobon"A.Einstein
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wenancjusz (16441 punktów)
>Historia ta miała miejsce na lekcji w.o.s,u. Nauczyciel tłumaczył nam , że "dzień, który dzisiaj
>mamy będzie dniem końca świata " , a tak się składało , że była data 06.06.2006 i facet w liczbach
>zobaczył diabełka. Mało tego chciał narysować nam na tablicy pentagram, ale toszeczkę mu się
>pomyliło, ponieważ zamiast pentagramu pojawiła się gwazda Dawida z flagi Izraela. Absurd!
>"Prosciej rozbić atom ,niż obalić zabobon"A.Einstein
>
Dokąd zabrnie nasza "oświata" na lekcjach religii i przy takich "nauczycielach"? Co na to MEN? Jaki jest system kwalifikacji nauczycieli? TOTALNY OBŁĘD A RACZEJ KLĘSKA!

Ich bin besser als mein Ruf
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Twój wielce czcigodny nauczyciel na pewno miał rację, ale na skutek precesji i recesji, triangulacji i rotacji 06.06.2006 r. wypada kiedy indziej, a dokładnie - 23.09.2015 r. Oj, zobaczysz, co się wtedy będzie działo! (O ile dożyjesz).
A co do "gwiazdy Dawida", to zwana jest ona również "pieczęcią Salomona":
pl.wikiped(*)3l_Izraela)#Salomon_i_demony
Z jakiegoś tajemnego powodu, "ci których imienia nie wolno głośno wymawiać", woleli tę pierwszą nazwę, a szerokim łukiem omijali drugą. Tobie to nie musi dawać do myślenia. Patrzyli, a nie widzieli. Słuchali, a nie rozumieli...


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
oportunista (1711 punktów)
Nie mam pojęcia co chciałeś nam przekazać tym tekstem, ale mnie wyświetliła się pod nim relkama CZAKRA 7 - kliknij a dowiesz się więcej. No tak, w sumie z czegoś trzeba żyć.
Kalasznikov (17 punktów)
>Historia ta miała miejsce na lekcji w.o.s,u. Nauczyciel tłumaczył nam , że "dzień, który dzisiaj
>mamy będzie dniem końca świata " , a tak się składało , że była data 06.06.2006 i facet w liczbach
>zobaczył diabełka.

Czy to przypadkiem katecheta nie był?

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365