Z tego co wiem na tym portalu oprócz tematu antyklerykalizmu jest poruszanych wiele innych kwestii a co do krytyki religii muszę się z tobą nie zgodzić . Religia grała i gra "kartą zranionych uczuć" stawia się w pozycji wszystko wiedzącej a przy próbie krytyki zasłania się "uczuciami religijnymi" .Jednocześnie religia stoi w głębokiej sprzeczności z nauką i racjonalnym sposobem myślenia ,którego jesteśmy orędownikami , więc jak sam wiesz nie można obok tych absurdów i mitów przechodzić obojętnie zwłaszcza ,że żyjemy w tak monokulturowym społeczeństwie i spotykamy się z tą obłudą na co dzień.
|