Z tą różnicą, że ZSRR chciało być potęga i rządzić światem, a Islamiści, chcą wysłać niewiernych szybko do piekła, a sami zająć się czarnookimi dziewicami... osobiście uważam, że broń atomowa w rękach islamistów na pewno zostanie użyta, w przeciwieństwie do arsenałów nuklearnych mocarstw takich jak USA czy obecna Rosja... Dopóki w tych krajach będzie istniał radykalny islam, to w interesie nas wszystkich, jest nie dopuszczenie do odbudowania się jakiejkolwiek militarnej potęgi, a już na pewno nie można dopuścić do zbudowania broni atomowej, biologicznej czy chemicznej...
|