 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-12-2011 20:02 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Prezent dla Breivika
3 na 3 | Cytat:Sprawca masakry w Oslo i na wyspie Utoya Anders Behring Breivik [...] dostanie segregator z artykułami dotyczącymi jego osoby i wydarzeń z 22 lipca. (źródło) Uważam, że pan Breivik zasługuje na dużo więcej niż album z wycinkami prasowymi na temat morderstw, które popełnił. Myślę, że powinien dostać też policyjne zdjęcia z miejsca zbrodni, aby napawać się swoim dziełem, z budżetu państwa powinno mu się zafundować książkowe wydanie jego manifestu (papier kredowy, twarde okładki). Niegłupio byłoby też postawić Breivikowi pomnik. W końcu współcześnie rozsławił Norwegię nie mniej niż taki np. Grieg czy Amundsen w przeszłości. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | diogenes (42753 punktów) | >Breivik [...] dostanie segregator z artykułami dotyczącymi jego osoby i wydarzeń z 22 lipca.
A my wkrótce dostaniemy jego wyznania, które rozejdą się po ludzkich mózgach w milionach egzemplarzy. Będzie to zapewne coś w stylu Pieśni Maldorora Lautreamonta, tego od definicji surrealizmu.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
| Selanos (12869 punktów) | Ludzie, na wszystko się oburzacie. Jak pisałem, że powinno się mu dać kulkę łeb, to nie pasowało, a jak chcą mu dać dostęp do mediów, to też nie pasuje.
Bo co jest złego w plutonie egzekucyjnym? To na pewno rozwiązanie tańsze, niż ten segregator, albo telewizor do którego będzie miała dostęp ta kreatura.
Tak właściwie po co mu ten telewizor? Mój kot co prawda też czasem ogląda, ale to jest stworzenie duże bliższe człowiekowi niż Breivik.
|
|
 | 5 na 5 | marcin1902 (3438 punktów) | > Mój kot co prawda też czasem ogląda, ale to jest stworzenie duże bliższe człowiekowi niż Breivik.A ja myślę, że właśnie Breivik jest jak najbardziej człowieczy, a przyrównanie kota do człowieka to obraza dla kota. Utarło się takie stwierdzenie, że ktoś zachował się jak zwierze (gdy doszło do jakiejś zbrodni), co według mnie jest bezsensowne, bo z tego co wiem to tylko ludzie zabijają się dla przyjemności. A jak piszę Dawkins w "Samolubnym genie" (str.184): Cytat:Prawdziwe działania wojenne, w których wielkie wrogie armie toczą śmiertelne boje, spotyka się tylko wśród ludzi i owadów społecznych.
"W Anglii ludzie starają się być błyskotliwi przy śniadaniu. To straszne. Tylko głupcy są bowiem błyskotliwi o tej porze." Oscar Wilde
|
|
|  | 1 na 1 | Matix (5786 punktów) | >bo z tego co wiem to tylko ludzie zabijają się dla przyjemności.
Widziałem jak orki bawią się fokami (czy tam uchatkami) zanim je zabiją.
|
|
| |  | 2 na 2 | marcin1902 (3438 punktów) |
>Widziałem jak orki bawią się fokami (czy tam uchatkami) zanim je zabiją.
Przydałoby się znaleźć coś więcej na ten temat. Bo może to po prostu trening polowania?
"W Anglii ludzie starają się być błyskotliwi przy śniadaniu. To straszne. Tylko głupcy są bowiem błyskotliwi o tej porze." Oscar Wilde
|
|
| | |  | 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) |
>Bo może to po prostu trening polowania? Oczywiście. Tak samo jak kot nie "bawi się" myszą, puszczając ją i ponownie łapiąc, tylko trenuje sprawność. Z pewnością nie robi tego ze złej woli.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
| | | |  | 4 na 4 | Elka I Ponura (7473 punktów) | >>Bo może to po prostu trening polowania? >Oczywiście. Tak samo jak kot nie "bawi się" myszą, puszczając ją i ponownie łapiąc, tylko trenuje sprawność. Z pewnością nie robi tego ze złej woli.
Ej, no przecież nie. Dla zdrowia to robi. Myszy w wysokim stresie mają w mięsie więcej tauryny, niezbędnej Kotu do funkcjonowania, a to dla nich aminokwas egzogenny. No.
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
| | | | |  | | marcin1902 (3438 punktów) | >Dla zdrowia to robi. Myszy w wysokim stresie mają w mięsie więcej tauryny, niezbędnej Kotu do funkcjonowania, a to dla nich aminokwas egzogenny. No.
To pewnie państwo orkowie też chcą sobie aminokwasy podnieść w organizmie...
"W Anglii ludzie starają się być błyskotliwi przy śniadaniu. To straszne. Tylko głupcy są bowiem błyskotliwi o tej porze." Oscar Wilde
|
|
| | | | | |  | 3 na 3 | Lizergus (691 punktów) | > państwo orkowie?
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > To pewnie państwo orkowie też chcą sobie aminokwasy podnieść w organizmie...Nie mam pojęcia, nie znam się na Delphinidae 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
| | | | | |  | | Elka I Ponura (7473 punktów) | Usunięte przez moderatora
|
|
| |  | 1 na 1 | sawra (286 punktów) | > >bo z tego co wiem to tylko ludzie zabijają się dla przyjemności.> Widziałem jak orki bawią się fokami (czy tam uchatkami) zanim je zabiją.Jest im to potrzebne do przetrwania, zresztą takie maltretowanie nie trwa w nieskończoność a ewolucja przystosowała również ofiary; adrenalina to skuteczny narkotyk. Co można powiedzieć o TYM? www.pudele(*)w_imie_sztuki_podpisz_petycje/Tu nawet Breivik wysiada.
· Nie należy ludzi sądzić według ich przekonań, lecz według tego, co przekonania z nich czynią.
|
|
1 na 1 | kognitywista (3391 punktów) | > Cytat:Sprawca masakry w Oslo i na wyspie Utoya Anders Behring Breivik [...] dostanie segregator z >artykułami dotyczącymi jego osoby i wydarzeń z 22 lipca. Czy dla osoby niepoczytalnej nie powinno się ustanowić opiekuna prawnego, który ewentualnie zaopiekuje się tym "prezentem"?
|
|
2 na 2 | sawra (286 punktów) | >Uważam, że pan Breivik zasługuje na dużo więcej niż album z wycinkami prasowymi na >temat morderstw, które popełnił. Myślę, że powinien dostać też policyjne zdjęcia z miejsca zbrodni, >aby napawać się swoim dziełem <
Sądzę że Pan przesadza. Satysfakcję sprawił mu czyn, który popełnił i czy będzie mógł oglądać telewizję czy nie, tego już nie zmieni. Oburzać się będziemy, jeśli kiedykolwiek go wypuszczą. W więzieniu czy psychiatryku, niech sobie do końca życia ogląda i czyta co chce - ja mu jakoś nie zazdroszczę.
· Nie należy ludzi sądzić według ich przekonań, lecz według tego, co przekonania z nich czynią.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|